SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Inter’de, koronavirüs testleri sonuçlandı

FUTBOL | 17.05.2020 18:21

İtalya Serie A ekiplerinden Inter, bugün koronavirüs testiyle ilgili bir açıklama yaptı. Milano ekibi, takımdaki tüm sonuçların negatif çıktığını duyurdu.

Inter’de, koronavirüs testleri sonuçlandı

İtalya Serie A ekiplerinden Inter, bugün tüm takımı kapsayacak şekilde koronavirüs testine tabii tutuldu. Oyuncu grubu ve teknik heyete yapılan yeni tip koronavirüs (Covid-19) testi sonuçları, Inter Kulübü’nün bugün yaptığı açıklamaya göre; tamamen negatif çıktı.

18 MAYIS PAZARTESİ GÜNÜ İTİBARIYLA, TAKIMLAR HALİNDE ANTRENMANLAR BAŞLAYACAK

Daha önce duyurulan yeni kurallara göre, 4 Mayıs’tan itibaren bireysel olarak antrenmanlara başlayan İtalyan ekipleri, hükümetin dünkü açıklamasıyla birlikte 18 Mayıs’tan itibaren takım halinde idmanlara başlayabilecek.

İTALYA FUTBOL FEDERASYONU VE HÜKÜMET, GÖRÜŞMELERİNE DEVAM EDİYOR

Futbolun yeniden başlamasına yönelik Federasyon yöneticileriyle görüşmelerini sürdüren hükümet, bu bağlamda protokol görüşmelerine devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Parma Kulübü, koronavirüs testine girmiş; 2 futbolcusunun sonucunun pozitif olduğunu açıklamıştı. Daha sonra tekrar test yaptıran İtalyan ekibi, pozitif çıkan isimlerin yeni test sonuçlarının negatif çıktığını duyurmuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya