SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Islam Slimani, Fenerbahçe'ye ateş püskürdü!

FUTBOL | 07.10.2020 16:36

Islam Slimani, eski takımı Fenerbahçe hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Islam Slimani, Fenerbahçe'ye ateş püskürdü!

Geçtiğimiz sezon Monaco'da sergilediği başarılı performansın ardından yeniden Leicester City'e dönen Islam Slimani, Fransız basınına çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. France Football dergisine uzun bir röportaj veren 32 yaşındaki Cezayirli golcü, eski takımı Fenerbahçe hakkında da zehir zemberek açıklamalar yaptı.

2018/19 sezonunda Sarı Lacivertliler'de kiralık olarak forma giyen ancak sergilediği performansla büyük hayal kırıklığı yaratan deneyimli santrfor, Türkiye'de yaşadıklarını "kabus" olarak nitelerken şu sözleri kullandı:

"Türkiye'de pek çok problem yaşadım. Ancak bunun futbolumun seviyesiyle bir ilgisi yoktu. 2018/19 sezonunun ikinci yarısında sporun da ötesine geçen birtakım sorunlarla karşılaştım. Yöneticiler bana gelip 'Kiralıksın. En iyi olsan bile artık oynamıyorsun.' dediler. Yassine Benzia ile benim takımla birlikte çalışmama müsaade etmiyorlardı. Bu, çok büyük bir sıkıntıydı.

Olgunluğum sayesinde tüm bu yaşananlar karşısında sakin kaldım. Fakat dürüst olmak gerekirse yaşadıklarım bir kabustu. Normalde milli takıma da çağrılmamam gerekirdi ama Djamel Bhelmadi benim özelliklerimi biliyordu. Tüm ciddiyetimle formumu koruduğumdan haberdardı. Etrafımda küçük bir ekip kalmıştı. Djamel ile telefonda konuşuyorduk ve onun güveni bu zor zamanlarımda bana umut aşılıyordu."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya