SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İtalya'da Galatasaray'ı sevindiren transfer gelişmesi

FUTBOL | 24.06.2021 14:05

Galatasaray'a İtalya'dan iyi haber... Kaan Ayhan'ın gidişine izin vermeyen Sassuolo, savunmadaki eksikliğini Verona'da oynayan Koray Günter ile gidermeyi planlıyor.

İtalya'da Galatasaray'ı sevindiren transfer gelişmesi

Galatasaray’da transferde hareketlilik başladı. Başkan Burak Elmas ile Fatih Terim arasında ilk toplantının yapılmasının ardından transfere hız verildi. Terim’in raporu doğrultusunda başkanlık seçimi öncesinde yapılan birtakım görüşmelere yeniden devam edilme kararı alındı.

Özellikle savunmadaki yerli eksikliğini gidermek isteyen sarı-kırmızılılar, Kaan Ayhan ile söz kesmişti. Kulübü Sassuolo ile pazarlıklarını sürdüren Cimbom, bir süre sonra görüşmeleri durdurma kararı almıştı.

İKİ STOPERİNİ SATTI!

Seçim boşluğunda İtalyan ekibi, Marlon ve Magnani’yi sattığı için savunma bölgesinde şu an büyük bir boşluk yaşıyor. Bu nedenle Kaan’ı hemen elden çıkarmak istemeyen Sassuolo, oyuncunun yerini doldurmadan gidişine onay vermekten yana değil.

SEVİNDİREN GELİŞME…

Ancak dün öyle bir gelişme yaşandı ki Galatasaray’ı sevindirecek cinsten… Arkadaşımız İlhan Tüysüz’ün haberine göre; Sassuolo, Verona’da forma giyen Koray Günter’e resmen talip oldu. 3 milyon Euro teklifini Verona’ya ileten Sassuolo, bu transferi bitirdiği takdirde Kaan Ayhan’ın ayrılığına izin verecek.

İLHAN TÜYSÜZ / ÖZEL HABER

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya