SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

James Maddison'a öpücük şoku!

FUTBOL | 04.08.2020 16:40

James Maddison, bir gece kulübü çıkışında; yine alkollü yakalandı. Yanında güzel bir kadınla görüntülenen Maddison'ın yaşadığı ufak çaplı bir öpücük şoku yaşadı. Video olay oldu.

James Maddison'a öpücük şoku!

Leicester City'nin yıldız ismi; James Maddison, Aston Villa'lı; Jack Grealish, Tottenham Hotspur'lu; Dele Alli ile İbiza'da tatilin keyfini çıkarıyor. Sezonun yorgunluğunu atan yıldız oyuncular, İngiliz ve dünya medyası tarafından ilgiyle takip ediliyor...

Eğlenmek için bir bir gece kulübüne giden 23 yaşındaki oyuncu, çıkışta bir güzelle yakalandı. Alkollü olduğu görülen Maddison, yanındaki kızı öpme girişimi sonuçsuz kaldı.

Genç kadın, James Maddison'ı iterek; "Bunu sakın Instagram'da paylaşma" dese de; İngiliz futbolcu alkolün de verdiği etkiyle o anları hikayeler kısmında paylaştı. Yıldız oyuncu, ayılır ayılmaz videoyu silse de uygulamak istediği yakın markaj, sosyal medyada hızla yayıldı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya