SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Marius Sumudica, ülkesine gittikten sonra ilk kez konuştu

FUTBOL | 22.03.2020 12:01

Koronavirüs nedeniyle seyahat konusunda sınırlandırılmalar getirilen ülkemizde, bu kurala uymayıp Romanya’ya giden Sumidica, ilk kez konuştu.

Marius Sumudica, ülkesine gittikten sonra ilk kez konuştu

Koronavirüs nedeniyle çeşitli konularda sınırlandırılmalar getirilen ülkemizde Romanya’ya giden Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica, ülkesinin basınına açıklamalarda bulunarak bu konu hakkında ilk kez konuştu. Büyük bir risk altında olduğunu ifade eden Sumudica, yeniden futbola dönmek için dua ettiğini söyledi.

“İLK BAŞLARDA ŞAKA YAPMIŞTIM ŞİMDİ TANRIYA DUA EDİYORUM”

Koronavirüs sürecinde Romanya’ya gittiği için oldukça tepki alan Sumidica, “Türkiye’de risk daha fazlaydı, 50 bin Euro verdim ve özel bir jetle ülkeme döndüm. Zamanında tatilde yaşamış olduğum pnömini yüzünden şimdi çok fazla risk altında olduğumu düşünmekteyim. İlk başlarda koronavirüsle alakalı şakalar yapıyordum ancak şimdi tanrıya dua ediyorum. Şimdi bu durumun şaka olduğundan emin değilim. Yani ne yapayım? 600 odası olan bir otelde sadece 5 kişi kaldık. Yeniden her şeyin eski haline dönmesi ve futbola odaklanabilmek için dua ediyorum. Gaziantep’e geri dönmek istediğimi söyledim ki zaten eşyalarımı tam olarak yanıma almadım. Empati kurmalıyız, kızgın olduklarını biliyorum. Antrenmanlar ne zaman başlar bilemem, her şey bir bitsin o zaman konuşuruz.” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya