SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mostafa Mohamed'in sözleşmesiyle ilgili yeni açıklama!

FUTBOL | 27.02.2021 13:38

Galatasaraylı Mostafa Mohamed'in sözleşmesiyle ilgili Zamalek'ten bir açıklama daha geldi.

Mostafa Mohamed'in sözleşmesiyle ilgili yeni açıklama!

Galatasaray'ın devre arasında uzun uğraşlar sonucu kadrosuna katabildiği Mostafa Mohamed'in sözleşmesindeki satın alma opsiyonuna ilişkin madde son günlerin en çok tartışılan konularından biri hâline gelmişti. Zamalek cephesinden gelen açıklamalarda 23 yaşındaki santrfor için başka bir kulübün 4 milyon doların üstünde bir teklif yapması hâlinde aynı meblağın öncelikle Sarı Kırmızılılar'dan talep edileceği, bunun kabul görmemesi hâlindeyse oyuncunun söz konusu kulübe satılabileceği belirtilmişti.

İkinci başkan Abdurrahim Albayrak'ın bu bilgiyi yalanlamasının ardından Mısır kulübünden finans direktörü Tarek Hashish'ten konuyla ilgili bir açıklama daha geldi. Hashish, Facebook hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

"Mostafa Mohamed'in kontratıyla ilgili yaşanan tartışmalara son vermek için Galatasaray'ın 31 Aralık 2021 tarihine kadar 4 milyon dolar karşılığında oyuncuyu satın alma opsiyonuna sahip olduğunu söylemek istiyorum. Zamalek de futbolcunun bir sonraki satışından elde edilecek net gelirden %15'lik bir pay alacaktır."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya