SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Mustafa Cengiz'den Kasımpaşa ve Fenerbahçe açıklaması

FUTBOL | 18.08.2020 17:55

Galatasaray HDİ'nin yeni transferlerini basına tanıttığı toplantıya katılan sarı-kırmızılıların 1 numarası; Mustafa Cengiz'den Kasımpaşa ve Fenerbahçe açıklaması geldi.

Mustafa Cengiz'den Kasımpaşa ve Fenerbahçe açıklaması

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, kadın voleybol takımının imza töreninde kameralar karşısına geçti... Magdeburger Sigorta ile yapılan sponsorluk töreninde yaptığı açıklamalarla gündem olan sarı-kırmızılıların 1 numarası, basın mensupları konunun üzerine gidince; gelen soruları yanıtsız bırakmadı.

Bir muhabir; Fatih Öztürk'ün Galatasaray'a transferinin ardından Fenerbahçe'nin de Mame Thiam'ı bedelsiz olarak kadrosuna kattığını hatırlattı. Bu konu hakkındaki görüşleri sorulan Cengiz, "Böyle olduğunu bilsek bir bedel öderdik. Şundan endişe ediyorum... Söylediğiniz takım; bizim en değerli rakibimiz...

Adını söylemekte bir sakınca yok: Fenerbahçe... Bizim çok değerli bir rakibimiz. Fenerbahçe camiasına çok bütük saygı duyan bir insanım. Hepsi; arkadaşımız, kardeşimiz, halamız, dayımız, anamız, babamız... Ben asla camialara laf etmem. Laf da ettirmem. Camialar hata yapmaz. Camialar samimi taraftarlardır. Bir rengin bir armanın koşulsuz yardımcısıdır.

Özellikle dünkü konuşmalarım; asla bir camiayı hedeflememekte. Bu, ciddiyetle not alınsın. Ben, isterim ki; Fenerbahçemiz, Beşiktaşımız, Trabzonsporumuz çok güçlü olsun. Güçlü bir yarışa girip mücadele seviyesinin çıtası yükselsin. Sahada mertçe, delikanlıca bir mücadele olsun.

Yapılan hata var mı? Bilmiyoruz. Özel sözleşmeyi gördük mü? Hayır... Biz, Fatih Öztürk'ü açıkladık mı? Ne aldığını ne ettiğini... Aynı davranışı; rakip değerli camialarımızdan beklersem; bu o camiaya hakaret mi? Hayır. Bu, o yönetimlerin tavrını belirler.

Aldığınız oyunculara ne paralar verdiğinizi açıklayın. Bunda bozulacak ne var. Galatasaray olarak, tüm camialara saygı duyarız. Rakibimiz ne kadar güçlü ve kaliteliyse; biz de o kadar güçlü ve kaliteliyiz.

Zor oyunu bozar. Var mı bilmiyorum... Ancak hileye gitmemek gerek. Tevessül edersek; bizi uyarın. Çünkü bu tip dedikodular var. Bunu yapmamak gerekir. Yanlışlar bir kere başlarsa; zincir gibi gider. Bu tip hileye başvurmayanlar da beceriksiz diye adlandırılır. Bu çok tehlikeli. Yaptılar demiyorum ama çok büyük dedikodular kulağımıza geliyor. Buna tenezzül edeceklerine inanmıyorum. İnanmak da istemiyorum.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya