SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mustafa Cengiz'den MHK Başkanı Tatlı'ya: Utanç meselesi...

FUTBOL | 04.03.2021 08:32

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Ankaragücü yenilgisi sonrasında hakem Cüneyt Çakır ve MHK'yi topa tuttu!

Mustafa Cengiz'den MHK Başkanı Tatlı'ya: Utanç meselesi...

Süper Lig’in 28. haftasında lig sonuncusu Ankaragücü’ne yenilen Galatasaray’da yer yerinden oynadı. Sarı-kırmızılılar, özellikle maçın VAR hakemi Cüneyt Çakır’a yüklenirken; başkan Mustafa Cengiz’den sert açıklamalar geldi.

İşte Cengiz’in o açıklamaları:

"Futbolcularımızın ellerinden geleni yaptığına inanıyorum. Teknik ekibimiz zaten. Beni üzen şu oluyor, ben olabilecek en ilgililerle konuştum. Bizim korkumuz VAR hakemleriydi. Yapılacak çifte standartlar ve kötü örnekler insanı korkutuyor. Adalet duygusu şaşarsa o olay bitmiştir. Adalet mülkün, yani memleketin temelidir. İnsanlar bunu mal, mülk olarak algılıyor sanırım. VAR'daki kör gözler... Sahadaki hakemin gösterdiği kırmızı kart utançtır.

"Bunlar sanırım Mostafa'nın hazır ol vaziyetinde koşmasını istediler. Önce kafasını tutuyor, sonra ağzını tutuyor, sonra dudağı patlamış gibi dudağını tutuyor. Ankaragücü'nü tebrik ediyoruz ama bunlara gerek yok. Bunu bazı futbolcular için diyorum. Top, vücuttan ele gelirse bu penaltı değil. Eğer penaltı faulden verildiyse onu tartışırız ama faul işareti hiç göstermedi. Mostafa Mohamed, çocuk da şaşırdı. Ayıp değil mi kardeşim? Serdar Tatlı, senin bundan mutlu olduğunu sanmıyorum. Ben sadece Galatasaray için değil, bizim lehimize de hata yapılınca ben inanılmaz rahatsız oluyorum. MHK böyle devam ederse, Serdar Tatlı bir saniye orada durmamalı. Bu utanç meselesi..."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya