SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Mustafa Yılmaz, Antalyaspor başkanlığından istifa etti!

FUTBOL | 26.05.2021 19:14

Fraport TAV Antalyaspor Başkanı Mustafa Yılmaz, kulüpteki başkanlık görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Mustafa Yılmaz, Antalyaspor başkanlığından istifa etti!

Fraport TAV Antalyaspor Başkanı Mustafa Yılmaz, kulübün tesislerinde düzenlediği basın toplantısında görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Mustafa Yılmaz, "Sağlık sorunları da var. Ben bu kulübe her şeyimi verdim. Benim soyadım Yılmaz. Hayatım boyunca hiçbir şeyden yılmadım. Sağlıktan dolayı bırakıyorum. Dün gece tansiyonum 18'di." ifadeleri ile görevinden ayrılma nedenini açıkladı.

"YÖNETİM KURULU, GÖREVE DEVAM EDECEK"

Yönetim kurulunun göreve devam edeceğini sözlerine ekleyen Yılmaz, "Arkadaşlarımız toplantı yapacak ve içlerinden birisi başkan olacak. Bu arkadaşımın arkasında olacağız. Kulübün sahipsiz kalacağı endişem yok." şeklinde konuştu.

"ELİMDEN NE GELİYORSA KULÜBÜN EMRİNDEYİM"

Antalyaspor ile ilgili hayallerinin hiçbir zaman bitmeyeceğini anlatan Yılmaz, "Başkan olmadan önce nasıl elimden geldiğince Antalyaspor'un her konusuyla alakalı faydalı olmaya çalışıyorsam bundan sonra da arkadaşlarımın başarılı olması için elimden ne geliyorsa maddi ve manevi kulübün emrindeyim." sözlerini de dile getirdi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya