SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Natalia Felix, dondurmacının acizliğine uğradı!

FUTBOL | 15.08.2020 09:37

Tatil için Kapadokya'yı tercih eden Douglas Costa ile Nathalia Felix ikilisi, güzel anlar biriktiriyor. Öyle ki; Felix dondurmacının acizliğine uğradığı komik anları paylaştı.

Natalia Felix, dondurmacının acizliğine uğradı!

Juventus'un yıldız forveti Douglas Costa ile sevgilisi Nathalia Felix, Ürgüp ziyaretinden güzel anılar paylaşmaya devam ediyor... Türkiye'nin güzide tatil mekanlarından birisi olan Kapadokya'da katalog çekimleri yapan Nathalia Felix, işten arta kalan zamanında; peri bacalarının eşsiz manzarası eşliğinde gezintiye çıkıyor.

Öyle ki; Brezilyalı güzel, bir çömlekçi ziyareti de gerçekleştirdi. Kapadokya'ya gelmişken çömlek yapmadan olmaz diyen Felix, yöre kadınları gibi basma eteğini giydi ve tezgahın başına oturdu.

Modellikte olduğu gibi çömlekçiliğin de hakkını veren Brezilyalı güzel, ardından soluğu dondurmacıda aldı. Türkiye'deki Maraş Doncurmacıları'nın şov peşinde koşmasına alışkın olmayan Nathalia Felix, yaşadıklarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Dondurmacının acizliğine uğrayan Brezilyalı model, kulahı alana kadar akla karayı seçti. İşte o anlar...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya