SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Oğuzhan Özyakup’tan Beşiktaş itirafı

FUTBOL | 05.02.2020 20:10

Beşiktaş’ın Feyenoord takımına kiraladığı Oğuzhan Özyakup, kulüp televizyonuna röportaj verdi ve eski takımından bahsetti.

Oğuzhan Özyakup’tan Beşiktaş itirafı

Beşiktaş’ın Hollanda ekibi Feyenord’a kiraladığı Oğuzhan Özyakup, yeni takımının kulüp televizyonuna çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“GOL ATMAM BANA GÜVEN KAZANDIRDI”

Yeni takımında çıktığı ilk maçta ağları sarsmayı başaran Oğuzhan Özyakup, “Gol attığım için oldukça mutluyum. Ama golümden önce önemli olan takımın kazanması ve hedeflerimize ulaşmak. İlk karşılaşmamda gol atmam bana güven kazandırdı.” söylemlerinde bulundu.

“BEŞİKTAŞ, HALKIN TAKIMI”

Esk takımı Beşiktaş hakkında da konuşan Ozzie, “Beşiktaş Kulübü, bence Türkiye’nin Feyenoord’u. Üst üste şampiyon olduğumuz senelerden önce uzun bir süre şampiyon olamamıştık. Beşiktaş’ın Galatasaray ve Fenerbahçe’den daha az şampiyonluk sayısı var. Ancak Türkiye’de en sadık taraftar grubu Beşiktaş’ta. Beşiktaş, halkın takımıdır ve çok güzel bir stada sahip.” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya