SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

"Ömer Faruk Beyaz'ı bedavaya almaktan gururluyuz!"

FUTBOL | 15.04.2021 22:31

Fenerbahçe'den ayrılarak Stuttgart'a transfer olan Ömer Faruk Beyaz, imza töreninde transferiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"Ömer Faruk Beyaz'ı bedavaya almaktan gururluyuz!"

Fenerbahçe'den ayrılarak bedelsiz olarak Stuttgart'ın yolunu tutan Ömer Faruk Beyaz dün yeni takımıyla dört yıllık sözleşme imzalamıştı. Geleceğin en büyük yıldızlarından biri olarak gösterilen 17 yaşındaki futbolcu, kendisi için düzenlenen törende transferi hakkında şunları kaydetti:

"Bana güvendikleri için Stuttgart yetkililerine çok teşekkür ediyorum. Ailem ve menajerimle buraya gelmeye karar verdik çünkü Stuttgart genç oyunculara verdiği önemle biliniyor. Üstelik kulübün son yıllardaki gelişimi de son derece olumlu. İlk günden itibaren bu takım için her şeyimi vererek bana duyulan güveni boşa çıkarmayacağım."

Bundesliga ekibinin sportif direktörü Sven Mislintat ise genç 10 numarayı kadrolarına katmalarıyla ilgili olarak "Ömer, olağanüstü bir yetenek ve bu yıl Avrupa'nın en çok peşinde koştuğu oyunculardan biri. 17 yaşında Fenerbahçe ve Türkiye U-21 Milli Takımı'nda oynaması potansiyelini gösteriyor. Kendisinin bizi seçmesinden ve bu transferi büyük bir rekabete karşın bedelsiz gerçekleştirmekten ötürü mutlu ve gururluyuz. Yeni ortama uyum sağlamak ve gelişimini sürdürmek için yeterli zamanı olacak." ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya