SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Orman: İnsanların değil Beşiktaş'ın peşinden gidin

FUTBOL | 16.10.2019 11:08

Orman: İnsanların değil Beşiktaş'ın peşinden gidin

Beşiktaş’ta başkanlık koltuğunu pazar günü devredecek olan Fikret Orman taraftarlara seslenirken insanların değil Beşiktaş’ın peşinden gidilmesi gerektiğini söyledi. Kartal Yuvası’nın Antalya’da gerçekleştirilen ilkbahar-Yaz koleksiyonu toplantısına katılan Orman, Beşiktaş’ta insanların gelip geçici olduğunu aslolanın kulüp olduğuna ifade etti.

‘UMARIM ŞAMPİYONLUK İPİNİ GÖĞÜSLERİZ’

Siyah-beyazlıların başkanı, seçimin herkese hayırlı olmasını dilediğini belirtirken “İnşallah hep birlikte bu yıl da şampiyonluk ipini göğüsleriz. Benim sizlere tavsiyem, her zaman Beşiktaş'ta kalalım. İnsanların değil, Beşiktaş'ın peşinde koşalım. Bu kulübün mutluluğu için uğraşalım. Hep gördük ki Beşiktaş'ın mutsuzluğu için uğraşanların ömrü uzun olmuyor. Bundan böyle de görmeye devam edeceğiz.

’HÜZÜNLENECEK BİR ŞEY YOK’

Herkeste bir hüzün oluştu ancak kimse hüzünlenmesin. Beşiktaş başkanlığından ayrıldığımı açıkladığım zaman bir yere gittiğim yok. Hep birlikte olacağız. Benim açımdan hatta daha da rahat olacak.

Ancak sıkıntısı da olacak. Sizler için böyle modellik yapmayacağım. İnşallah yeni gelecek başkan da ürün satışı konusunda benim gösterdiğim itinayı gösterir, sizler için güzel modellik yapmaya veya ürün satışını artırmaya çalışırlar.

‘YENİ SEZONUN FORMALARI ÇOK GÜZEL’

Geçtiğimiz günlerde önümüzdeki sezonun formalarına baktık. Çok güzeller. Özellikle ikisini çok beğendim. Umarım ayrılıyor olmam daha doğrusu başkanlığı bırakıyor olmam Kartal Yuvası'nda oluşturduğumuz sinerjimizi değiştirmez. Bizler bu markaya, bu renklere gönül verip bu işleri aşkla yaptık. Bu aşka da devam etmek lazım. Bu bizim sevdalı olduğumuz bir şey. Hüzünlenecek bir şey değil. Benim başkanlık dönemim sürecinde verdiğiniz desteklerinizden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum.”

2012’DE 4 BİN 545 OYUN 4 BİN 27’SİNİ ALARAK BAŞKAN OLDU

Beşiktaş’ta 2012 yılında Yıldırım Demirören’in TFF Başkanı olmasının ardından boşalan koltuk için aday olan Fikret Orman seçimde Bülent Deriş ve Nazmi Koca yarışmış 4 bin 545 oyun 4 bin 27’sini alarak başkan seçilmişti.

1.5 yıl sonra tüzük gereği yapılan seçimde rakibi Serdal Adalı’yı geçerek görevine devam eden Orman 2016’da tek aday olarak girdiği kongrede 3. Kez başkanlığa seçilmişti. Son olarak 2019 mayıs ayında Hürser Tekinoktay ile yarışmış ve yeniden başkanlığa seçilmişti.

ŞAMPİYONLUK 4. SENESİNDE GELDİ

Fikret Orman’ın göreve geldiği ilk yıl olan 2012-13’te sonrasında 2013-14’te ve 2014-15’te Beşiktaş ligi 3. sırada bitirirken 2015-16 ve 2016-17’de üst üste 2 şampiyonluk yaşadı. 2017-18’i ligi 4. sırada bitiren  Kartal 2018-19’da ise 3. basamakta yer aldı.

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya