SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

VİDEO | Pazar Ligi'nde erken emekliye ayıran çalım!

FUTBOL | 20.10.2020 16:45

Pazar Ligi'nde atılan goller ve spektaküler hareketler geniş yankı buluyor. London All Stars'lı futbolcu, öyle bir çalım attı ki; rakibini adeta erken emekliye ayırdı!

VİDEO | Pazar Ligi'nde erken emekliye ayıran çalım!

Futbolca; majör liglerden haberlerin yanında amatör kulüplerden de haberleri sizlerle buluşturmaya elimizden geldiğince özen gösteriyoruz. Birleşik Krallıkta düzenlenen Pazar Ligi maçları büyük heyecanlara sahne oluyor. Atılan golle ve enteresan hareketler, sosyal medyada büyük ilgi görüyor...

Asist Analiz editör ekibi olarak; o spektaküler hareketlerden birisini sizlerle buluşturalım dedik. London All Stars FC takımı; Instagram hesabı üzerinden öyle bir görüntü paylaştı ki; video viral oldu.

Rakip takımın hücumcusunu başarılı bir müdahele ile engelleyen London All Stars'lı defans oyuncusu pasında; takım arkadaşını buldu. Devamında da olanlar oldu... Sol taç çizgisi üzerinde London All Stars'lı oyuncu, öyle bir feyk attı ki; rakibi neye uğradığını şaşırdı. Karşınızda; rakibi erken emekliye ayıran o çalım...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya