SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Raheem Sterling: Dostluk maçına çıkmıyoruz

FUTBOL | 17.05.2020 19:36

Manchester City’in İngiliz kanat oyuncusu Raheem Sterling, futbolun geri dönmesiyle alakalı Youtube kanalına çektiği bir videoyla görüşlerini bildirdi.

Raheem Sterling: Dostluk maçına çıkmıyoruz

Manchester City’in yıldız futbolcusu Raheem Sterling, kendi Youtube hesabından çektiği videoyla futbolun geri dönmesiyle alakalı açıklamalarda bulundu. Futbola dönüş için en az 4-5 hafta hazırlanmaları gerektiğini söyleyen Sterling, bu bağlamda hazırlık maçına değil; kazanmaya oynadıklarını ifade etti.

“HAZIRLIK YAPMAK GEREKİYOR, DİREKT GİDİP MAÇ OYNAYAMAYIZ”

Koronavirüs süreciyle ve futbolun geri dönmesiyle alakalı açıklamalarda bulunan Sterling, “Karantinanın ilk zamanları garip hissediyordum. Karanlık bir odada Call of Duty oynayarak zamanımı geçiremezdim. Program dahilinde çalışmalar yapmalıyım. Evde antrenmanlarımı sürdürüyorum. Futbola dönmek için en az 4-5 hafta daha hazırlanmamız gerekiyor. Hazırlık yapmak gerekiyor, direkt gidip maç oynayamayız. Dostluk maçı oynamayacağız, kazan maç için oynayacağız” ifadelerinde bulundu.

“ANNEMLE DAHİ KONUŞAMADIĞIM ANLAR YAŞADIM”

Medyadan gelen eleştiriler üzerine konuşan yıldız futbolcu, "Sürekli olarak bana saldırdıklarını hissediyordum. Annemle dahi konuşamadığım anlar yaşadım. Ben bu kadar etkileniyorsam mental olarak benim kadar güçlü olmayan 17 yaşındaki bir çocuk nasıl etkilenir diye düşünüp durdum" açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya