SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

"Bugün mutsuz olan Galatasaray taraftarıdır"

FUTBOL | 28.09.2019 22:09

1 "Galatasaray-Fenerbahçe derbisini düşünün, ilk yarı sonu 1 dakika uzatma var, 0 kart var. İlk 20 dakika Fenerbahçe'nin üstünlüğü var, 20'den sonra Galatasaray pozisyonlar yakaladı, 40'tan sonra da ortadaydı."

"Galatasaray-Fenerbahçe derbisini düşünün, ilk yarı sonu 1 dakika uzatma var, 0 kart var. İlk 20 dakika Fenerbahçe'nin üstünlüğü var, 20'den sonra Galatasaray pozisyonlar yakaladı, 40'tan sonra da ortadaydı."

2 Fenerbahçe takımı gerçekten büyük bir kulüp olgunluğuyla sakin ve rahat bir şekilde maça başladı. Fenerbahçe aslında 4-2-3-1 oynamıyor, 4-4-2 oynuyor.  Maçta gördüğüm en güzel şey, Max Kruse'nin İstiklal Marşımızı okumasıydı

Fenerbahçe takımı gerçekten büyük bir kulüp olgunluğuyla sakin ve rahat bir şekilde maça başladı. Fenerbahçe aslında 4-2-3-1 oynamıyor, 4-4-2 oynuyor. Maçta gördüğüm en güzel şey, Max Kruse'nin İstiklal Marşımızı okumasıydı

3 İlk yarıda iki takım da beraberliğe razı bir oyun oynadı. Dirar o kadar tutuk ki, topla titriyor. Tatsız tutsuz maç izliyoruz. Topla en çok buluşan oyuncular Muslera ve Altay, hep geri pas yapıldı. Fazla kurtarış da yok, Altay'ın 1-2 tane var özellikle Lemina'nın.

İlk yarıda iki takım da beraberliğe razı bir oyun oynadı. Dirar o kadar tutuk ki, topla titriyor. Tatsız tutsuz maç izliyoruz. Topla en çok buluşan oyuncular Muslera ve Altay, hep geri pas yapıldı. Fazla kurtarış da yok, Altay'ın 1-2 tane var özellikle Lemina'nın.

4 Fenerbahçe orta sahada 1.5 oyuncuyla fazla oynuyor. Hem Tolga hem de Ozan orta saha oyuncuları.

Fenerbahçe orta sahada 1.5 oyuncuyla fazla oynuyor. Hem Tolga hem de Ozan orta saha oyuncuları.

5 "Fatih Terim oynanan oyundan sonra 1 puan fena değil demiştir, Ersun Yanal'ın planı da buydu zaten, hakem de mutlu. Bugün mutsuz olan Galatasaray taraftarıdır."

"Fatih Terim oynanan oyundan sonra 1 puan fena değil demiştir, Ersun Yanal'ın planı da buydu zaten, hakem de mutlu. Bugün mutsuz olan Galatasaray taraftarıdır."

6 "Derbi değil de, bir arkadaşın jübile maçıydı sanki. Fatih Terim fikstüre bakılınca üzülmüştür. Oyuna bakınca fena değil demiştir. Ersun Yanal ise mutlu. Planı tuttu çünkü."

"Derbi değil de, bir arkadaşın jübile maçıydı sanki. Fatih Terim fikstüre bakılınca üzülmüştür. Oyuna bakınca fena değil demiştir. Ersun Yanal ise mutlu. Planı tuttu çünkü."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya