SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Romelu Lukaku’dan koronavirüs açıklaması!

FUTBOL | 22.04.2020 14:40

Romelu Lukaku, Ocak ayında Inter’deki 23 futbolcunun öksürdüğünü belirterek, takım halinde koronavirüs geçirmiş olabileceklerini söyledi.

Romelu Lukaku’dan koronavirüs açıklaması!

Inter’in santrforu Romelu Lukaku, gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz Ocak ayında 23 futbolcunun birden hastalandığını belirten Belçikalı oyuncu, takım halinde koronavirüs geçirebilmiş olma ihtimalinin olduğunu belirtti. 26 Ocak’taki Cagliari maçına değinen Lukaku, maç öncesinde ne yaşadıysa anlattı.

“YEMİN EDERİM Kİ”

Cagliari maçına çıkmadan önce herkesin hasta olduğunu belirten Lukaku, “Aralık ayında çalışmalarımızı yaptık. Hafta sonundan sonra bir hafta geçmişti. Size yemin ederim ki takımda o sırada 25 futbolcu varsa 23’ü de hastaydı. Herkes öksürüyordu. Şaka yapmıyorum, Cagliari maçının 17. dakikası Milan Skriniar, maça devam edemeyerek oyundan ayrıldı. Adam neredeyse bayılıyordu. Herkesin zaten bir ateşi vardı. Antrenmanlarda çalışırken, vücut ısımın daha da arttığını hissediyordum. Normalin fazlasıydı. Çok uzun yıllardır hiç ateşim çıkmamıştı. Koronavirüs bu kadar yaygın değildi o zamanlarda. Teste girmemiştik, hiçbir zaman virüsü kaptık mı bilemeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya