SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ronaldinho sessizliğini bozdu

FUTBOL | 27.04.2020 18:17

Paraguay’da sahte pasaport gerekçesiyle tutuklanan Ronaldinho, cezasını ev hapsine çevirdikten sonra ilk kez sessizliğini bozdu.

Ronaldinho sessizliğini bozdu

Paraguay’a sahte pasaportla giren Ronaldinho, yakalanınca hapse girerek tüm dünyayı şok etmişti. Kefalet bedeliyle kendisini ve kardeşini hapisten kurtaran futbolcu, cezasını bir otelde ev hapsine çevirdi. Otelde kalan futbolcu, tutuklandığı günden bu yana sessizliğini ilk defa bozdu. Paraguay’da bir televizyon kanalı olan ABC Color’a konuşan efsane futbolcu, hapse girince tokat yemiş gibi olduğunu ifade etti.

“ŞOK OLMUŞTUK”

Yaşadığı süreci anlatan Ronaldinho, “Evraklarımızın resmi olmadığını öğrendik. Adeta şok olmuştuk. Gerçeklerin ortaya çıkması için adelet sistemiyle işbirliği gerçekleştirdik. Tek amacımız buydu. Devlet bizden ne istiyorsa yerine getirdik. Hapse gireceğimi öğrendiğim zaman şok geçirdim, tokat yemiş gibi oldum. Hayatımda böyle bir şey yaşayacağımı hiç düşünmüyordum. Hayatım boyunca futbolumla insanları eğlendirmeyi umuyordum. Bunun üzerine çalıştım. Hapishanede futbol oynamak için bolca zaman vardı. İmza ve fotoğraf için sürekli beni durduruyorlardı. Tüm Paraguay halkına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya