SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ryan Babel, Ibrahim Afellay'a diss attı, yanıt gecikmedi!

FUTBOL | 27.09.2021 16:23

Galatasaraylı Ryan Babel, Open Letter isimli yeni şarkısında vatandaşı Ibrahim Afellay'a göndermede bulundu. Afellay'ın buna yanıtı ise gecikmedi.

Ryan Babel, Ibrahim Afellay'a diss attı, yanıt gecikmedi!

Galatasaraylı Ryan Babel, geçtiğimiz günlerde Open Letter isimli bir tekli yayımlamış ve söz konusu şarkı YouTube'da dislike yağmuruna tutulmuştu. Hollandalı futbolcunun şarkısında dikkat çeken noktalardan biri ise vatandaşı Ibrahim Afellay'a yaptığı göndermeler oldu. 

34 yaşındaki sol açık, milli takımdan arkadaşı hakkında "Kardeşim, seni Barça'dan tanımıyorum. Belki PSV'den daha çok. Oh şimdi analist misin? Hmm, yani yani. Koridorlarda parasız olduğunu duydum kardeşim. Bir şeyler söylüyorsun ve düşünmüyorsun. Ama kariyerin biterse anlarım." ifadelerini kullandı. 

Profesyonel kariyerini sonlandırdıktan sonra yorumculuk yapmaya başlayan Afellay ise bu sözlere NOS televizyonunda yayımlanan Studio Voetbal programında yanıt verdi. 35 yaşındaki eski oyuncu, "Şaşkınlıkla dinledim. Babel hakkında sadece olumlu şeyler söyleyebilirim. Onun milli takımdan iyi bir çocuk olarak tanıyorum." şeklinde konuştu. 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya