SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Sarı-lacivertlilerde radikal karar! Maaşlar...

FUTBOL | 13.04.2020 11:10

Fenerbahçe Yönetimi, maddi planlamasını haziran ayına kadar yaptığı için corona virüs nedeniyle futbolcuların maaşında indirime gitmeyecek.

Sarı-lacivertlilerde radikal karar! Maaşlar...

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs nedeniyle hastalıktan ekonomik anlamda da olumsuz etkilenen spor kulüpleri birer birer futbolcularının maaşında indirime gittiler. Ülkemizde ise henüz hiçbir kulüp maaş indirimine gitmiş durumda değil.

“İndirime gidilmiyor”

Fenerbahçe Yönetimi geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği toplantıdan maaşlarda indirime gidilmeme kararı alındı. Yönetimin düşüncesi, kulübün gücü yettiği müddetçe maaşların ödenmesinden yana… Eğer işler beklenenden daha kötü bir hale bürünürse o zaman fedakârlık yapılması konusunda hemfikir olundu.

“Planlar hazirana göre yapıldı”

Sarı-lacivertliler, yayıncı kuruluşun ödemeleri durdurmasından kaynaklı olarak maaşları bekletme kararı aldı. Oyunculara ligler başlayana kadar ödeme yapmayacağını duyuran Fenerbahçeli yetkililer, tüm planlamasını haziran ayına göre yapıyor. Haziranda ligler başladığı takdirde maaşlarda kesinti yapılmayacak.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya