SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Selçuk Erdoğan ve İbrahim Üzülmez, Bursaspor’dan ayrıldı

FUTBOL | 21.06.2020 19:22

Bursaspor’un genç sportif direktörü Selçuk Erdoğan ve teknik direktör İbrahim Üzülmez yeşil-beyazlı kulüpten ayrıldı. Erdoğan’ın ismi, Fenerbahçe’yle anılıyordu…

Selçuk Erdoğan ve İbrahim Üzülmez, Bursaspor’dan ayrıldı

Bursaspor’un 30 yaşındaki genç sportif direktörü Selçuk Erdoğan ve teknik direktör İbrahim Üzülmez, yeşil-beyazlı kulüpten ayrıldı. Genç yöneticinin adı, son dönemlerde Fenerbahçe’yle anılıyordu.

BURSASPOR’UN AÇIKLAMASI

Ayrılığı resmen açıklayan Bursaspor, “Sportif direktörümüz Selçuk Erdoğan,kendi isteği doğrultusunda görevinden ayrılmıştır.Sezon başından bu yana çıktığımız zorlu ve meşakkatli yolculukta gösterdiği emekler ve aldığı sorumluluklar için kendisine teşekkür eder kariyerinde başarılar dileriz.

Teknik Direktörümüz İbrahim Üzülmez ve ekibi ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. İbrahim Üzülmez ve ekibinin geçmiş alacakları dışında herhangi bir talebi olmamıştır. Kendisi ve ekibine emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerlerinde başarılar dileriz." ifadelerini kullandı.

SELÇUK ERDOĞAN’DAN AÇIKLAMA

Yeşil-beyazlılardan ayrıldığını duyuran genç sportif direktör, “Bursaspor Kulübü'ndeki sportif direktörlük görevimden bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım.

Sezon başından bu yana hedef birliği yaptığımız, bana güvenip sorumluluk veren Sayın Başkan Mesut Mestan'a, kıymetli yönetim kuruluna, İbrahim Üzülmez ve ekibine, Musa Öztürk ve Coşkun Özdemir'e, takım için yoğun mesai harcayan Dr. Gökhan Özhan ve değerli sağlık ekibine, kulübün emektar çalışanlarına, Altyapı Direktörü Koray Tanrıverdi ve Vakıfköy ailesinin tüm üyelerine, Hakan Cenkçiler ve futbol okulunun emekçilerine, bu süreçte kulübe katkı veren ve iyi niyet gösteren Büyük Bursa'nın önde gelenlerine, gece gündüz demeden hiçbir çıkar gözetmeksizin Bursaspor armasının peşinden koşan tüm Bursaspor severlere ve sezon başından bu yana Bursaspor'u en iyi şekilde temsil etmeye çalışan oyuncu kardeşlerime teşekkür ederim.

Camialar esastır ve her ne olursa olsun kul kaderini yaşar. Bursaspor camiasının sevgi, birlik ve beraberlikle çok önemli işlere imza attığı gibi kalan dönemde de şampiyon olduğu lige aynı inanç ve birliktelikle döneceğine inancım sonsuzdur. Bursaspor'un büyüklüğü değişmez” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya