SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Selim Soydan: Fenerbahçeliler, birbirleriyle kavga ediyor

FUTBOL | 11.06.2020 11:31

TFF Milli Takımlar Sorumlusu Selim Soydan, Nihat Özdemir’in Fenerbahçe Disiplin Kurulu’na verileceği yönünde dair iddialara yanıt verdi.

Selim Soydan: Fenerbahçeliler, birbirleriyle kavga ediyor

Fenerbahçe Yönetimi ve TFF Başkanı Nihat Özdemir arasında yaşanan gerginlik devam ederken; Milli Takımlar Sorumlusu Selim Soydan, bu tartışmalar üzerine açıklamalarda bulundu. Spor Arena’dan Efkan Bucak’a konuşan Soydan, Nihat Özdemir’in Fenerbahçe Disiplin Kurulu’na verileceği iddialarına yönelik ‘1 dakika durmaz’ yanıtını verdi.

Fenerbahçelilerin, Fenerbahçelilerle kavga ettiğini söyleyen sarı-lacivertlilerin eski futbolcusu Soydan, “Daha önce çok söyledim, bu camia sürekli bir kavganın içerisinde tutuluyor. Daha önce bu kavgalar camia dışı olurdu, şimdi içe döndü. Fenerbahçeliler, Fenerbahçelilerle kavga ediyor. Hem içeride hem dışarıda. Bu kavganın kazananı yok, kaybedeni ise Fenerbahçe oluyor. Fenerbahçe, kendi evlatlarıyla kavga etmemeli. Değerleriyle kavga etmemeli.

Mehmet Ali Aydınlar ve Saadettin Saran isimlerini daha önce vermiştim. Şimdi duydum ki Nihat Bey’i Fenerbahçe Disiplin Kurulu’na vereceklermiş. Eğer böyle bir şey olursa Nihat Özdemir 1 dakika durmaz, istifa eder. Fenerbahçe’ye lazım olan şey kavga değil, barış. Her alanda barış. Bu yaşanan şeyler eski bir Fenerbahçe topçusu olarak beni çok üzüyor” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya