SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Busquets’den çarpıcı yorum

FUTBOL | 16.04.2020 15:34

Barcelona’nın 31 yaşındaki futbolcusu Sergio Busquets, La Liga’da sezonun kalan maçlarının oynanmayacağını düşündüğünü söyledi.

Busquets’den çarpıcı yorum

Barcelona’nın 31 yaşındaki orta sahası Sergio Busquets, koronavirüsten dolayı karamsar konuştu. La Liga’nın kalan maçlarının tamamlanmayacağını düşünen İspanyol futbolcu, bunun pek mümkün olmadığını söyledi. Cadena COPE ve Onda Cero’ya konuşan Busquets, ‘Bence sezon devam edemez’ ifadelerini kullandı.

“SEZONUN TAMAMLANACAĞINA İNANMIYORUM”

Koronavirüs nedeniyle askıya alınan La Liga hakkında konuşan Busquets, “Sezonun tamamlanacağına inanmıyorum. Bu sezon devam edemez, böyle düşünüyorum. Her şeyin başlangıcında gözlemler yaptım ama anlık olarak zirve noktasına ulaştık. Artık iyi haberlerin gelmesini istiyorum. Sezonun devam etmesi, futbolcuların, insanların bir araya gelmesi gerekiyor. Seyahatler olacak bu yüzden. Zor olacak, bunlar büyük problemler. Çok zor bir durumla karşılaştık, ortada bir belirsizlik var her şeyden önce. Karantinada çocuklarıma daha fazla vakit ayırdım. Her hafta yaptığımız egzersizler var, eğitmenler hazırlıyor bunları. Topla fazla münasebetim yok” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya