SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Oklahoma mı, Dallas mı? Kim kazanır?

| 27.01.2020 23:43

İddaa'da 6 NBA maçı var. Günün öne çıkan maçlarından birisi olan Oklahomo City Thunder - Dallas Mavericks mücadelesini Serhat Hergüner yorumladı.

Oklahoma mı, Dallas mı? Kim kazanır?

OKLAHOMA CITY THUNDER - DALLAS MAVERICKS

Buraya satır satır analiz, satır satır detay paylaşabilirdik. Ki sizlerinde bu paylaşımın içerisinde yer almanız bunları beklediğiniz içindi... Üzgünüm. NBA denince akıllara gelen 2-3 isimden biri...

Mental olarak güçlü kalmanın ne kadar önemli olduğu, saygı duymanın ama asla korkmamanın, son ana kadar vazgeçmemenin, zaferin her zaman inananların olduğunun bir şampiyonun nasıl olması gerektiğinin sembolüydü 24 numara, hem de ne 24 numara efsane 8'le başlayan 24'le biten efsane bir 24 numara.

İmitasyon da olsa onun adı yazardı arkada, videoları izlenir, şut stili ona benzetilmeye çalışılırdı. Birçok kişinin kahramanı, yol göstericisiydi...

Burada bana ve birçok kişiye basketbolu sevdiren Kobe Bryant'ın vedasının üzerinden geçen kısa sürenin ardından detaylarda, analizlerde boğulmak yerine sadece işimi yapmak ve düşüncemi ifade etmek için geldim... Oklahoma Thunder 111.5 üst. Son kez; şimdi duvarda sadece posterlerin ve kalplerde sıcak gülüşün var Kobe. Işıklar içinde uyu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya