SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Survivor Süper Lig olay oldu!

FUTBOL | 15.04.2020 20:26

Asist Analiz özel içerik ekibinin hazırlamış olduğu Survivor Süper Lig çalışması oldukça ilgi görürken; sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Survivor Süper Lig olay oldu!

Asist Analiz özel içerik ekibinin hazırladığı Survivor Süper Lig görseli sosyal medyada büyük ses getirmeye devam ediyor. Asist Analiz özel içerik ekibi tarafından tasarlanan Survivor Süper Lig çalışması; birçok sosyal medya platformunda paylaşılırken, kısa sürede trend listelerine girmeyi başardı. Daha önce de Asist Analiz özel içerik ekibinin hazırladığı birçok görsel insanlar tarafından beğenilirken; çalışmaların devamının gelmesi yönünde de yorumlar yapılıyordu. En son yankı uyandıran ‘Corona virüse Çare Muslera’ görseli de hafızalardaki yerini hala koruyor.

Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu Survivor, her sene ülkemizde reyting sıralamasında üst yerleri alıyor. Bu sezona da iddialı giren Survivor, gerek ünlü takımıyla gerekse de gönüllüler takımıyla birbirinden sert mücadelelere sahne oluyor.

“Survivor’dan son hafta kim elendi?”

14 Nisan akşamı ekranlara gelen ve farklı bir düzende yapılan konseyde eleme oylaması yapılmadı. Takımların karıştığı hafta konseyde hiçbir takımdan da oyuncu elenmemiş oldu. Survivor’da elemenin gelecek hafta salı günü yapılması bekleniyor.

“Survivor’da en son kim elendi?”

Survivor’da 8 Nisan’da gerçekleştirilen konseyde Ezgi, Aycan, Parviz ve Ersin arasından en az SMS’i alan isim Parviz oldu ve adaya veda etti.

“Futbolcu Sercan Yıldırım ile Nisa arasında aşk mı yaşanıyor?”

Ünlüler takımının yıldızı Sercan Yıldırım ile gönüllülerden Nisa arasında aşk dedikodularının çıkmasına neden olan açık arttırmayla yemek satın alma oyununda ilginç olaylar yaşandı. Sercan Yıldırım ile Nisa aynı yiyeceğe talip olunca başarılı futbolcu elini indirdi. Bunun üzerine Acun Ilıcalı’nın ‘Ne oldu elin sürekli havadaydı’ söylemi üzerine de Sercan ‘Nisa yesin, ona kıyamıyorum’ diyerek aşkın fitilini ateşledi.

Daha sonraları sıkı takibe alınan başarılı futbolcu, zaman zaman Nisa’yı göz hapsine alırken; düzenlenen bir konseyde de Nisa'ya göz kırpması aşk dedikodularını alevlendirmiş oldu.

“MasterChef’in çılgın çocuğu Yasin Obuz yarışmaya renk katıyor”

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programında 7. olan Yasin Obuz, renkli kişiliğiyle Türk halkının sevgisini kazanmıştı. Ekran önünde yaptığı çılgınlıklar Yasin’i Survivor yarışmasına taşıdı. Survivor’da başarılı işlere imza atan Yasin Obuz, favoriler arasında gösteriliyor.

“Survivor’da geçen sene kim şampiyon olmuştu?"

Survivor 2019’da finale kalan Yusuf Karakaya ile Seda Ocak arasında yapılan SMS oylamasından galip çıkan Yusuf Karakaya, şampiyon oldu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya