SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Helal olsun size!

FUTBOL | 12.11.2019 13:46

Helal olsun size!

Onlar futbol dünyasının en önemli aktörleri. Attıkları goller, yedikleri goller, saha içi performansları, aldıkları ücretler, ödenen bonservisler ile gündeme gelmelerine alıştığımız isimler.

Ancak yeşil sahaların ötesinde pek çok sosyal yardım projesine, hayır işine imza attıkları pek bilinmez çoğunun. Çünkü yaptıkları hayır işleri insanların gözüne sokuyormuş gibi algılansın istemezler. Sessiz sedasız gerçekleştirirler yardım faaliyetlerini. 

Şimdi Türk futbolunun 5 önemli ismi bir araya gelerek önemli bir iş birliğine imza atı. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi açıklamasıydı büyük ihtimalle kimsenin haberi olmayacaktı futbolcumuzun 5 önemli isminin geleceğin bilim insanları için yaptığı bağışı. 

Medipol Başakşehili Mehmet Topal, Werder Bremen'li Nuri Şahin, Celta Vigo'lu Okay Yokuşlu, Real Valladolid'li Enes Ünal ile yıllardır kalesini koruduğu Fenerbahçe'de yardımcı antrenörlük yapan Volkan Demirel tıp öğrencilerine destek vermek için bir araya geldi. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Vakfı'na yaptıkları bağışlar ile tıp fakültesinin 50 öğrencisine 1 yıllık burs fonu sağlandılar.

PROF. GÖNEN:BAŞARI PAYLAŞTIKÇA BÜYÜR!

Yaptıkları bağış için futbolculara teşekkür eden Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sait Gönen konuyla ilgili olarak şu değerlendirmeleri yaptı:

"Bilim alanında gençleri yetiştiren bir fakülte olarak bu tür  bağışlara çok önem veriyoruz. Gençlerimize uzun süredir bu desteği verdiği için sevgili Mehmet Topal'a geçen yıl onursal üyelik belgesi takdim ettik. Futbol dünyasından yeni isimlerin Mehmet Topal'a katılmasından çok memnun olduk. Volkan Demirel, Nuri Şahin, Enes Ünal ve Okay Yokuşlu'ya bu sevile ile bir kez daha teşekkür ederim.

Şunu iyi biliyoruz ki başarı paylaştıkça büyür. İmkanı bulunmayan öğrenci arkadaşlara destek olup geleceği inşa eden bir bilim yuvasına sağladıkları katkıyı asla unutmayacağız."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya