SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Ağaoğlu'nun mayıs hayali...

FUTBOL | 04.10.2019 16:48

Ağaoğlu'nun mayıs hayali...

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, UEFA Avrupa Ligi’nde Basel’i konuk ettiği maçın ardından açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu, bordo-mavili takımdaki oyuncuların canını dişine takarak oynadığını belirtti.
 
Sahadaki oyundan memnun olduğunu dile getiren Ağaoğlu, tüm futbolcuları ve teknik ekibi tebrik ettiğini söyledi ve daha da üzerine koyarak oynayacaklarını umduğunu belirtti.

"YARIŞ GETAFE, BASEL VE BİZİM ARAMIZDA GEÇECEK"

Avrupa liginde kimin ne yapacağının belli olmadığını belirten Ahmet Ağaoğlu, Krasnodar’ın kadrosunun iyi olmasına rağmen kötü sonuçlar almasını örnek gösterdi ve bu söylemini destekledi.

Puan durumuna bakıldığı zaman yarışın Basel, Getafe ve Trabzonspor arasında olacağını gözlemlediğini belirten Ağaoğlu, sakat futbolcularının iyileşmesiyle gruptan çıkacaklarını dile getirdi.

"CAMİA OLARAK KENETLENMEK ÖNEMLİ"

Bir şeye inanıldığı zaman sadece teknik ekip ya da oyuncularla değil camia olarak kenetlenerek bu inancın sağlandığına değinen Ağaoğlu, teknik ekipten memnun olduğunu belirtti.

Futbolcularının da maçlarda canını dişine takarak mücadele ettiğini söyledi ve Trabzonspor’un büyük bir camia olduğunu hatırlatarak iki ayrı kulvarda oynanan maçlarda; bordo-mavili camiaya yakışır şekilde performans gösterilmesi dileğinde bulundu.

"TRABZONSPOR HER ZAMAN ZİRVEYE OYNAR!"

Ağaoğlu’nun Avrupa Ligi’nde final oynama hayalinin var olduğu biliniyor. Bu konu üzerine soru alan başkan, bu lige 4 ciddi ön eleme oynayarak geldiklerini, gelmişken de fırsatları değerlendireceklerini dile getirdi.

Bordo-mavililerin 1 numarası, "Bir tarafta lig ve diğer tarafta Avrupa... İnşallah her ikisini de bu camiaya yakışır şekilde birisini mayıs ayında, ötekinin de finalini yine mayıs ayında oynamayı Allah bize nasip etsin" şeklinde konuştu.

Ahmet Ağaoğlu, yaşadıkları sakatlıkların işlerini biraz zora soktuklarını söylese de temsilcimiz Trabzonspor’u Avrupa Ligi’ndeki takımlar içerisinde ilk 10 takım arasında saydı.

Ayrıca Trabzonspor’un her zaman zirveye oynadığını söyleyen Ağaoğlu, sakatlıkların ve olumsuzlukların hedeflerine engel olmadığını belirtti.

"MÜCADELE OLMADAN KAZANILMAZ"

Ligin 7.haftasında oynayacakları Çaykur Rizespor maçı ile ilgili konuşan Ahmet Ağaoğlu, bütün rakiplere saygı gösterdiklerini söylerken ligde performanslarının son oynadığı maçlarla beraber iyice üst düzeye çıktığını belirtti.

Böyle bir ortamdayken hiçbir karşılaşmanın mücadele edilmeden kazanılmayacağını hatırlattı ve Rizespor’un göstereceği performans Trabzonspor’un performansının belirleyicisi olacağına değindi.

Ağaoğlu, takımdaki eksiklerin de milli arayla beraber dönmesini temenni etti.

"SOSA&NOVAK İLE GÖRÜŞMELERE DEVAM EDİYORUZ"

Oyuncularla sözleşme çalışması yaptıklarını belirten Trabzonspor Başkanı, Uğurcan Çakır, Abdulkadir Parmak ve Hüseyin Türkmen ile sözleşme yenilediklerini ifade ederken Jose Sosa ve Flip Novak ile de sözleşme yenilemek istediklerini ve bu konuda görüşmelerin yapıldığına işaret ederek sözlerini noktaladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya