SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ünal Karaman, yönetim ile olan toplantıda masayı yumruklamış!

FUTBOL | 31.12.2019 19:45

Haluk AYYILDIZ Haluk AYYILDIZ
Ünal Karaman, yönetim ile olan toplantıda masayı yumruklamış!

Trabzonspor’da Ünal Karaman’ın olaylı bir şekilde ayrılmasının yankıları halen devam ederken perde arkasında yaşanan gelişmeler adeta şok edici boyutlara ulaştı. Tarafların karşılıklı yolların ayrılacağına karar verilmesine rağmen teknik direktör Ünal Karaman’ın ‘boğazınıza takılırım’ açıklaması aynı toplantıda da gündeme geldi.

TRABZONLU YÖNETİCİLER: “BİZ SENİN BOĞAZINA TAKILMAYIZ!”

Karaman’ın ‘boğazınıza takılırım’ sözleri bordo mavili yöneticileri derinden rahatsız ederken, Trabzonspor yöneticilerinin Karaman’a ‘biz senin boğazına takılmayız midene ineriz, sindiririz... meraklanma sen’ denmesi olayın daha da büyümesine neden olduğu ortaya çıktı.

ÜNAL KARAMAN MASAYI YUMRUKLADI!

Bu gelişmeler üzerine Ünal Karaman, bordo mavili yöneticilerinde bulunduğu ortamda oturduğu masadan bir anda ayağa kalkarak masayı yumrukladığı ve sabah saat 09.00’a kadar 2 milyon 250 bin Tl’sinin hesabına yatırılmasını istediği aksi takdirde istifa etmeyeceğini söylediği öğrenildi.

ÜNAL KARAMAN, ŞEHİRDEN BUGÜN AYRILDI

Bordo mavili takım ile tartışmalı bir şekilde yollarını ayıran teknik direktör Ünal Karaman, Trabzon şehrinden ayrıldı.

Başarılı çalıştırıcı, Trabzon Havalimanı’ndan bir grup bordo mavili taraftarların sevgi gösterisi ve tezahüratları ile beraber şehirden ayrılarak Trabzon’a veda etmiş oldu..

ÜNAL KARAMAN: YANLIŞ ANLAŞILMALAR OLABİLİR

Havalimanında bordo mavili taraftarlarla bir konuşma yapan deneyimli çalıştırıcı, "Kalbimiz burayla atıyor. Sizleri seviyoruz. Sizden bir ricada bulunuyorum. Ortada arada sırada yanlış anlaşılmalar olmuştur. Başkan ve Trabzonspor yönetim kurulu iyi işler yapmaya çalışıyor. Ama bazen kişilerin kırıldığı, bozulduğu zamanlar olabiliyor. Sizden ricam lütfen takımınıza ve Trabzonspor’a hizmet eden insanlara sahip çıkın.” söylemlerinde bulundu.

FUTBOLCULARDAN ÜNAL KARAMAN’A MESAJ

Tecrübeli hocanın ayrılığı sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan bordo mavili takımın başarılı defans oyuncusu Hüseyin Türkmen, Ünal Karaman ile olan bir fotoğrafını koyarak “Kariyerime başlangıç yapmamda ve devamında çok desteğin oldu hocam. Çoğu şeyi senden öğrendim. Bana yaptığın katkılardan dolayı minnettarım. Her şey için çok teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.

ABDULKADİR PARMAK: TEŞEKKÜRLER HOCAM

Ünal Karaman’ın ayrılışı sonrası sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan bordo mavili futbolcu Abdulkadir Parmak, “Bana, bize kattıkların için teşekkürler hocam yolun bahtın açın olsun. Başarıların daim olsun.” ifadelerini kullandı.

HALUK AYYILDIZ / ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya