SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trabzonspor'da 5 oyuncu Avrupa'ya gidebilir!

FUTBOL | 10.12.2020 08:56

Trabzonspor'dan transfer edilen futbolcular, Avrupa'da iyi performans sergileyince; dikkatler de bordo-mavili kulübe çevrildi.

Trabzonspor'da 5 oyuncu Avrupa'ya gidebilir!

Trabzonspor'un eski iki oyuncusu Lille'de golleri sıraladıkça Fransız kulüpleri bordo- mavili kulübün önünde sıra oluyor. Yusuf Yazıcı ve Burak Yılmaz'ın performansları sayesinde scoutlar, Karadeniz ekibinin maçlarına abone oldular. Peki hangi takım, hangi oyuncuları istiyor?

Abdülkadir Ömür: Lyon ve Lille peşinde. Sakatlıklar onu en parlak olduğu dönemden geri götürse de yüksek potansiyeli cezbediyor. İki ekip de resmi teklif için en doğru zamanı kolluyor.

Edgar IE: Yusuf transferinde Lille'den gelen Edgar, Saint Etienne'nin yakın takibinde. Yeşiller, Edgar için 2 milyon Euro'yu gözden çıkarmış durumda. Fırtına bu rakamı düşük buluyor.

Uğurcan Çakır: Avrupa'nın en gözde kalecilerinden biri... Pandemi sebebiyle yüksek teklif almadı ancak yakın gelecekte 20 milyon Euro'lara gidebilir. Rennes onu kadrosunda görmek istiyor.

Ekuban: Ganalı yıldız yaşı, güçlü fiziği ve deparlarıyla Fransa'nın önemli ekibi Marsilya'nın gündemine girdi. Trabzonspor 1 milyon Euro'ya aldığı oyuncusundan 8 milyon Euro bekliyor.

Serkan Asan: 20 yaşındaki sağ bek Lille'in listesinde. Zeki Çelik yüksek rakamlara satılırsa Lille de Serkan Asan için Trabzonspor'un kapısını çalacak. Onun hakkında da raporlar hazırlanıyor. (Fotomaç)

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya