SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trabzonspor’da maaş kesintisi yolda

FUTBOL | 28.03.2020 16:31

Trabzonspor, koronavirüs sebebiyle liglerin ertelenmesinden sonra gelir elde edemediği için futbolculardan ve personellerden indirim talep edecek.

Trabzonspor’da maaş kesintisi yolda

Koronavirüs tüm dünyada etkisini gösterirken spor adeta durma noktasına geldi. Dünyada çoğu ülkede spor müsabakaları ya ertelenirken ya da iptal edildi. Ligler oynanmadığı için gelir elde edemeyen birçok takım kulüp personelleri ve futbolcularından indirime gitmesini talep etti. Bu anlamda Juventus, Schalke, Roma, Barcelona, Atletico Madrid gibi kulüpler oyuncularından indirim istedi.

BORDO-MAVİLİ YÖNETİMDEN İLK HAMLE GELDİ

Ülkemizde de liglerin iptal olması kulüplere gelir anlamında sıkıntı yaratacak gibi duruyor… Bu bağlamda ilk hamle ise Trabzonspor’dan geldi. Bordo-mavili yönetim, liglerin ertelenmesinden dolayı gelir kalemlerinin sıfıra inmesi nedeniyle futbolculardan ve personellerin maaşlarından indirim talep edecek.

Bordo-mavililerde konuyla ilgili olarak yöneticilerin çalışma başlattıkları ve bununla ilgili olarak raporu başkan Ahmet Ağaoğlu’na sunacakları öğrenildi.  

HALUK AYYILDIZ / ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya