SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trabzonspor’da Majid Hosseini kararı!

FUTBOL | 03.08.2020 20:10

Bordo-mavililer, 2 yıldır kadroda bulunan İranlı stoperleri Majid Hosseini için nihai kararını verecek. Karadeniz ekibinde, 24 yaşındaki futbolcunun bileti kesilebilir.

Trabzonspor’da Majid Hosseini kararı!

Trabzonspor’da kiralık olarak anlaşılan futbolcular takımdan ayrılırken; sözleşmeleri biten oyuncuların da yeni bir anlaşma olmazsa şehirden ayrılması bekleniyor. Bu ayrılıkların ardından yeni transferlere yönelen bordo-mavili yöneticiler, yeni sezonda takımda düşünülmeyen isimleri satışa çıkartarak ek gelir oluşturmak istiyor.

HOSSEINI’NIN SATIŞI GÜNDEME GETİRİLDİ

Öyle ki; satışa çıkarabilecek oyuncuları aralarında değerlendiren yöneticiler, ilk olarak Majid Hosseini ismini gündeme getirdi. 2 yıldır stoper bölgesinde görev alan İranlı futbolcu, aralıklarla ilk 11’de oynuyor ve rotasyonda görev alıyordu. Gelecek sezonda daha önemli bir isimle savunma bölgesinde anlaşmak isteyen bordo-mavililer, Hosseini’nin satışını düşünmekte.

Yaşanacak sürece göre hareket etmesi beklenen Ahmet Ağaoğlu ve kurmaylarının, İranlı stoper konusunda önümüzdeki günlerde nihai karar vermesi bekleniyor.

ASİST ANALİZ ÖZEL / HALUK AYYILDIZ HABERİDİR

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya