SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Wanda'ya şok sözler: Arsız ve tutarsızsın!

| 21.01.2020 14:31

Wanda Nara Icardi, Mauro Icardi'nin kız kardeşi Ivana Icardi tarafından yaylım ateşine tutuldu... Kardeşiyle arasını açtığı söyleyen görümce Icardi, Wanda'yı arsız ve tutarsızlıkla suçladı!

Wanda'ya şok sözler: Arsız ve tutarsızsın!

Açıklamalarıyla çok konuşulan Wanda Nara Icardi, bu kez hedef tahtasındaki isim oldu. Arjantinli güzele görümcesinden ağır taşlar geldi. Mauro Icardi ile evliliğiyle gündeme gelen Wanda Nara, futbol dünyasının ünlü yengeleri Yolanthe Cabau ve Victoria Beckham gibi yıldızları gerisinde bırakmayı başardı.

Peki Arjantinli güzel nasıl bu kadar ünlü oldu?.. 33 yaşındaki güzel, Arjantinli futbolcu; Maxi Lopez ile evli olduğu sırada eşini aldatıp Mauro Icardi ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İki yakın arkadaşın arasının açılmasına neden olan Wanda Nara, Lopez'den ayrılıp 2014 yılında Icardi ile evlendi.

ICARDI - WANDA YASAK AŞKI İTALYA'YI SALLADI

Bu evlilik; önce İtalya'da ardından da tüm dünyada gündem haline geldi. Öyle ki; 26 yaşındaki oyuncu performansıyla göz doldursa dahi Arjantin Milli Takımı'nda istenmeyen adam ilan edildi.

Maxi Lopez'i Mauro Icardi ile aldatan Arjantinli güzel, 26 yaşındaki oyuncuyu da Inter'den takım arkadaşları Marcelo Brozovic ve Mateo Kovacic ile aldattığı haberleri Çizme'yi çalkalamıştı. Bu iddiaları kabul etmeyen Wanda Nara, "Bunlar doğru değil. Hepsi dedikodu. Kocamın arkadaşları aşk yaşama gibi bir huyum yok" dedi.

KOCAMIN ARKADAŞLARIYLA AŞK YAMAM DEDİ!

Arjantinli güzelin bu açıklamaları; üç çocuğunun babası olan Maxi Lopez'i aldatıp 26 yaşındaki oyuncuyla evlenmesini getirdi. Görümcesinin de aklına gelmiş olacak ki; Mauro'nın kız kardeşi Ivana Icardi de açıklamalarıyla Wanda'yı adeta topa tuttu.

Bir mektup yazarak görümcesini eleştiren Ivana, "Wanda, sen gerçekten zalimsin... Beni Mauro'nun hayatından çıkardın ve beni ailemden uzaklaştırdın. Beni istemedin ve abimle arama girdin. Şimdi ne yapıyorsunuz? İtalya'da yorumcu luk yapıyorsun! Gerçekten dünyadaki en tutarsız kadınsın.

GÖRÜMCE WANDA'YA ADETA ATEŞ PÜSKÜRDÜ

İlk üç çocuğunun babası Maxi Lopez'den ayrıldıktan sonra, Mauro ile başladınız... Herkes sizleri; bir aile harabesi olarak gördü. Ancak ben senin tarafındaydım. Düşündüm de bazen aşk adına her şey olabilir. Beni de düğüne davet ettin ve ikimizin iyi bir ilişkimiz vardı... Seni hala iyi tanımıyordum.

Mauro'ya yakın olan tek kişi sensin... Ne yapmak istediğini anlıyorum... Mauro'nun etrafındaki tek yıldız olmak istiyordun. Mauro'nun etrafından neden bu kadar çok hayranı var biliyor musun?

SORUNLARIN NEDENİ; ARJANTİNLİ GÜZEL Mİ?

Ya da sana neden sana sahip olduğunu merak ettin mi? Geçen yıl Inter'de sorunlar yaşadı. İnsanlar, bu sorunların senin yüzünden başladığını söylüyor.

Sonuçta; Mauro senin yüzünden takımını değiştirmek zorunda kaldı ve şimdi Paris'te oynuyor. İşte bu senin eserin..." ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya