SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

"Yabancı futbolcuya karşı değilim"

FUTBOL | 29.08.2020 20:41

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, milli takımın geleceği ve yabancı kuralı hakkında görüşlerini paylaştı.

"Yabancı futbolcuya karşı değilim"

2021 yılında Avrupa Futbol Şampiyonası'na katılacak milli takımımızın teknik direktörü Şenol Güneş, önemli açıklamalarda bulundu. Yoğun ve zorlu bir süreçten geçileceğini aktaran Şenol Güneş, 1 yıl içinde 3 farklı turnuvada mücadele edileceğini hatırlatıp milli futbolcularımızın Avrupa'daki başarılı performansına değindi. 

"İlk kez yurt dışından bu kadar çok futbolcumuz var. Ülkemizden giden birçok futbolcu var. Üretim olmadan yarışma olmaz. Ülkemizde üst düzey oyuncu sayısı az. Üretim yapmak zorundayız. Türk oyuncu sayısı az olduğu için pahalı. Merih, Fenerbahçe altyapısından çıktı, kendini geliştirdi ve gitti. Yabancı futbolcuya karşı değilim sadece yerli futbolcunun üretilmesini istiyorum" diyen Şenol Güneş, Ferdi Kadıoğlu'na davet gönderdiğini söyledi.

"Ferdi ile 2 gün önce görüştüm. Tereddütleri var. Davetimizi yaptık kendisine. Emre Belözoğlu ve Ali Koç sağ olsunlar çok yardım ettiler" diyerek sözlerini tamamladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya