SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yanal'dan istifa ve Emre ile kavga açıklaması

FUTBOL | 22.12.2019 22:25

Yanal'dan istifa ve Emre ile kavga açıklaması

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal maç ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalarla kafaları karıştırırken sonrasında hakkındaki iddialara basın toplantısına Sportif Direktör Damien Comolli, kaptan Emre Belözoğlu ile katılarak yanıt verdi,

'TEKNİK DİREKTÖRÜ OLMAYAN FENERBAHÇE KAZANDI'

Yanal maçın ardından önce "Galip gelemediğimiz maçlardan farklı oynamadık. Birçok mevkisi olmayan, teknik direktörü olmayan Fenerbahçe galip geldi. Görevimizi yaptık. Büyük Fenerbahçe taraftarına armağan olsun. Soru almayacağım. Basın açıklamasını önümüzdeki hafta içi yapacağım" açıklamasını yaptı. 

BASIN TOPLANTISINA COMOLLI VE EMRE İLE ÇIKTI

Bu sözleri ile istifa edeceği şeklinde yorumlanan ve hakkında maç öncesi Emre Belözoğlu ile kavga ettiği şeklinde iddialar ortaya atılan Yanal, Emre ve Comolli ile birlikte çıktığı basın toplantısında ise şunları söyledi: 

'BUGÜNKÜ MAÇTAN FARKLI OYNAMADIK'

"Hepimiz yapmamız gerekeni yaptık. Fenerbahçe bugüne kadar oynadığı birçok maçta da bundan farklı oynamadı. Oyuncularıma  teşekkür ediyorum. Ellerinden geleni yaptılar ve fedakarlıklarına da teşekkür ediyorum.

 

'BU SALDIRILARLA YIKILACAK DEĞİLİZ, HERKES HADDİNİ BİLECEK'

Fenerbahçe için bazı çirkin saldırganlıklar var. Bu saldırılarla biz yıkılacak bir camia değiliz. Herkes haddini bilecek. Fenerbahçe, dedikodularla, arkadan konuşmakla yıkılacak bir takım değil.

'EMRE İLE İLK ANDAN İTİBAREN PROBLEMİMİZ OLMADI'

Kaptanın bir problemi vardı ve en son buraya gelip burada denedi kendisini. Oynayamadı. Bizi kırmadı ve buraya geldi. İlk konuştuğumuz günden bu yana birlikteliğimizde bir problem olmadı. Büyük bir destek kendisi.

'KARALAMALARA İTİBAR ETMEYİN, FUTBOLU KAOSTAN KURTARIN'

Bu tür karalamalara itibar etmeyin. Futbolumuzu kaostan kurtarın, futbolu kaosla beslemeyin. Empati yapın, bunu yaptığınız zaman zaten problem kalmayacak. Bu markaya zarar vermeyin.

'MEVKİ PROBLEMİ DE OLSA ELLERİNDEN GELENİ YAPTILAR'

İyi bir oyun oldu. Bir çok kaybettiğimiz maçta oynadığımızdan farklı oynamadık. Mevkii problemleri olsa da ellerinden geleni yaptılar. Teşekkür ediyorum" 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya