SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yılmaz Vural, Bursaspor’la prensipte anlaştı!

FUTBOL | 31.08.2020 18:49

Deneyimli teknik adam Yılmaz Vural, Bursaspor’un yeni başkanı Erkan Kamat görüştükten sonra prensip anlaşmasına vardı. İkili geçtiğimiz hafta Çeşme’de görüşmüştü.

Yılmaz Vural, Bursaspor’la prensipte anlaştı!

Türkiye’nin en tecrübeli teknik adamlarından Yılmaz Vural, son olarak Akhisarspor’u çalıştırmıştı. Vural, 3 Ağustos’ta Ege ekibinden ayrılmıştı. Deneyimli teknik adamın, yaklaşık 1 aylık aranın ardından görüştüğü ve prensip anlaşmasına vardığı takım belli oldu.

ÇEŞME’DE GÖRÜŞÜLDÜ

Geçtiğimiz hafta İzmir / Çeşme’de Bursaspor’un yeni başkanı Erkan Kamat ile görüşmeler gerçekleştiren Vural, yeşil-beyazlılar ile prensip anlaşmasına vardı. Yeşil Timsahların’ın teknik direktör adayı olarak 1 numaraya yerleştirdiği isim olan Vural, yüksek ihtimalle Bursaspor’un yeni hocası olacak.

BURSASPOR’DA DAHA ÖNCE 3 DÖNEM ÇALIŞTI

Anlaşma gerçekleştiği takdirde; bu Yılmaz Vural’ın 4. Bursaspor dönemi olmuş olacak. Vural daha önce, 89/90, 91/92 ve 99/01 sezonlarında yeşil-beyazlıların teknik direktörlük görevini üstlenmişti.

ASİST ANALİZ / KARTAL YİĞİT ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya