SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yılmaz Vural’dan AsistAnaliz’e flaş yanıt: Fenerbahçe neden olmasın?

FUTBOL | 13.04.2020 22:03

Akhisarspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, AsistAnaliz’in konuğu olduğu ESpor yayınında, Fenerbahçe iddialarına ‘Neden olmasın’ yanıtı verdi.

Yılmaz Vural’dan AsistAnaliz’e flaş yanıt: Fenerbahçe neden olmasın?

Akhisarspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, AsistAnaliz’in konuğu oldu. Türkiye Espor Futbol Ligi canlı yayınında konuşan Yılmaz Vural, Akhisarspor’un son durumu ve Fenerbahçe iddiaları hakkında Alp Özgen ve Arda Ün'ün sorularını yanıtladı.

“20 MART’TAN BERİ TESİSLERDEYİZ”

20 Mart’tan bu yana tesislerde olduğunu söyleyen Vural, “Ben zaten buradaydım. İstanbul'da olan ailemi de 25’inde getirdim yanıma. Antrenörlerimiz evinde. Herkesin kendi futbolcu grubu var, onlarla koordineli çalışıyor. Oynayacağımız rakiplerin maçlarını kasetten izleyip analiz ediyoruz. Vakit geçiyor. 28 kişilik bir grup kurduk. 4 tane hocamız bunlarla ilgileniyor. Her gün haberleşiyorlar. 1.5 aylık bir antrenman programı yaptık, takip ediyoruz hepsini” ifadelerini kullandı.

“İŞLER İYİ GİDERSE 5 HAZİRAN’DA BAŞLAYACAĞIZ”

Süper Lig’in başlamasıyla ilgili konuşan Vural, “İşler iyi giderse 5 Haziran'da ligler başlayacak. Bilim Kurulu onay verirse başlayacağız. Bizim bu antrenman programları iyi uygulanırsa futbolcular yüzde 30-40'lık kayıpla buraya gelirler. Biz onları hazır duruma getiririz” dedi.

“NEDEN OLMASIN”

AsistAnaliz Genel Yayın Yönetmen’i Arda Ün’ün 'Fenerbahçe'ye gidecek misiniz?' sorusuna yanıt veren Yılmaz Vural, “Vereceğim her cevap Akhisarspor camiasını acıtır. Böyle bir şey söylemek doğru olmaz. Çok huzurlu çalıştığımız bir kulüpteyiz. Fenerbahçe, bizi düşünürse; oturur konuşuruz. Yabancı teknik adamlar Fenerbahçe'yi anlayana kadar çok zaman geçiyor. Ali Koç, 50 milyon Euro hibe etti, 1 dakikada bitti para. Türkiye'nin 4. ve 5. büyüğünde çalıştım. Gönül ister 3 büyük takımda da olmak. Kendi antrenörlük becerilerimizi göstermek isterim. Samimi olayım, bana görev verilirse kim ne yapmışsa bir fazlasını yaparım! Bu işi iyi yaptığımı düşünüyorum. Ekonomik anlamda dibe batmış takımları ligde tutarsanız başarılı sayılırsınız. Sadece şampiyon hocaları 1. yapıyorlar. Göztepe şampiyonluğunu yazsak kitap olur. Takımlar gelir konuşurlarsa yönetimimizle, neden olmasın? Diğer teknik direktörleri getiriyorsunuz da ne oluyor? 3-5 ay sonra gidiyor” yanıtını verdi.

ASİST ANALİZ ÖZEL

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya