SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yüksel Yıldırım: Beşiktaş, kalecimi istiyorsa iyi bir rakam verecek!

FUTBOL | 26.06.2021 18:32

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Beşiktaş’ın talip olduğu genç kaleci Nurullah Aslan ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Yüksel Yıldırım: Beşiktaş, kalecimi istiyorsa iyi bir rakam verecek!

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor'un başkanı Yüksel Yıldırım, kalecileri Nurullah Aslan'a Süper Lig'den teklifler olduğunu ancak yüksek rakamlara ulaşılmadığı takdirde kendisini bırakmayı düşünmediklerini söyledi.

Yıldırım, Nurullah'a Göztepe'nin ilgisini bildiklerini; Başakşehir, Beşiktaş ve Fenerbahçe'yle ilgili de duyumları olduğunu kaydetti.

Başkan Yıldırım, "Eğer satacaksak, bizi mutlu edecek parayı görmeden asla olmaz. Çünkü bu sene Nurullah'a ihtiyacımız var. Geçen sene istediğimiz performansı veremedi. Bu sene kendisiyle hocamız görüşüyor. Bizlere de söz verdi. Bu sene daha iyi sezon geçirecek. Samsunspor'un ölüsü şampiyonluğa oynar. Böyle bir durumda iyi bir tutanın, iyi bir de atanın olduktan sonra şampiyonluk zaten yüzde 60-70 gelir. Geri kalanı da takım oyunu. Nurullah konusunda başımızı döndürecek bir teklif gelmezse, kalecimizle yola devam edeceğiz. Çünkü 4 yıllık daha kontratımız var." ifadelerini kullandı.

Nurullah'a bugüne kadar resmi bir teklif gelmediğini de vurgulayan Yıldırım, şunları kaydetti:

"Beni bir menajer aradı, 'Beşiktaş'a verir misiniz?' dedi. Önce '750 bin Euro', sonra da '1 milyon Euro.' dedi. Ben de Beşiktaş'ın, kalecisi Ersin Destanoğlu'nu 1 sene oynattığını ve 9 milyon Euro’ya satmayı düşündüğünü söyledim. Beşiktaş, 9 milyon Euro aldığında benim kalecimi istiyorsa; bana iyi bir rakam verecek. Çünkü Nurullah'ı çok daha iyi bir fiyata satabilir. Biz inanıyoruz. İnsanlar bizi Anadolu takımı, paraya muhtaç olarak görüyor. Ben de buradan söyleyeyim; Samsunspor'un artık zengin bir sahibi var. O nedenle oyuncularımızı fırsat bulduğumuzda veririz, fırsat bulmadığımızda vermeyiz. Çünkü elimizdeki oyunculara bizim de ihtiyacımız var. Samsunspor, gelecekte inanılmaz bir takım olacak. O nedenle bugün alacağımız konuşulan paralar bizi hiç mutlu etmiyor. Biz oyuncumuzu bu sene o rakamlarla asla satmayız."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya