SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

James Harden, Houston Rockets ile yollarını ayırıyor.

NBA | 18.11.2020 13:38

NBA'in en değerli oyuncularından James Harden, Houston Rockets'tan ayrılmak istediğini net bir şekilde dile getirip sözleşme uzatma teklifini reddetti.

James Harden, Houston Rockets ile yollarını ayırıyor.

2017/18 sezonunda MVP ödülünü kazana Houston Rockets'ın yıldız ismi James Harden, kendisine yeni bir ev arıyor. Houston Rockets'ın small ball olarak adlandırılan oyun stilinin yıldızı olan Harden, bu oyunu kuran Mike d'Antoni'nin ayrılmasının ardından takımda kalmak için bir sebep bulamıyor olacak ki yıllık 50 milyon Dolar değerindeki sözleşme teklifini reddetti. 

Kariyerinin artık kırılma noktasına yaklaşan 31 yaşındaki James Harden'ın isteği Brooklyn Nets'e gidip gücünü Kevin Durant ve Kyrie Irving ile birleştirmek. Ama takımı Houston Rockets, Harden'ı Irving'in olmadığı bir takas senaryosuyla kadrosundan göndermeyeceğini açıkladı. Brooklyn ile Houston arasında pazarlıkların sıklaştığı ve sertleştiği şu günlerde kısa bir süre içerisinde olumlu ya da olumsuz haberin medyaya düşmesi bekleniyor.

Report: James Harden eyes Nets, wants to move on from Rockets

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya