SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Gizli aşkını itiraf etti!

| 13.01.2020 21:14

Eski Beşiktaşlı Matteo Ferrari'nin eski eşi, Mesut Özil'in de ex sevgilisi Aida Yespica, şok bir itirafta bulundu. Yakın dönemde yaşadığı bir aşkını anlatan Venezuelalı güzel, partnerininin ünlü bir kadın olduğunu açıkladı.

Gizli aşkını itiraf etti!

Eski yengelerden Aida Yespica, gündem yaratmaya devam ediyor... Bir dönem Beşiktaş forması giyen İtalyan stoper Matteo Ferrari ile hayatımıza giren Venezuelalı güzel, son yaptığı itirafla dikkatleri üzerine çekti.

Yespica, Matteo Ferrari'nin ülkemizden ayrılıp gitmesiyle de manşetlerimizi süsleyemeye devam etmişti. İtalyan stoperle evliliğini sonlandıran tescilli güzel, Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil ile yaşadığı çalkantılı aşk hayatıyla da gündemimizin ilk sıralarındaki yerini almaya başardı.

MESUT'UN BAŞINI YAKMIŞTI

Mesut, Real Madrid forması giyediği dönemde gönlünü Aida Yespica'ya kaptırmış ve sonu hiç de istediği gibi olmamıştı. Yıldız oyuncunun performansında düşüş meydana gelmiş ve Venezuelalı güzel bundan sorumlu tutulmuştu.

Mesut'un başını yakan güzel olarak anılan Yespica, ardından yaptığı açıklamalarla adından sıkça söz ettirmişti. Mesut başını yakmak mı böyle bir şey söz konusu olamaz diye kendisini savunan Venezuelalı güzel, "Mesut, Milano'ya beni görmeye geldi. O da sadece bir kez... Zamanında Real'den benim yüzümden gönderildiği iddia edildi. Böyle bir şey söz konusu bile değil...

"MESUT İLE GÜZEL ZAMAN GEÇİRMİŞTİK"

İlk kez Madrid'de bir diskoda bir araya gelmiştik. Diskoda; birbirimize telefon numaralarımızı vermiştik Bir gece sürpriz yapıp 'Milano'dayım, görüşelim' dedi. Milano'nun en ünlü mekanlarından birine akşam yemeğine gitmiştik.

Biraz İngilizce, biraz İspanyolca konuşmuştuk. O gece çok eğlenmiştik. O gecenin ardından bir daha görüşmedik zaten. Aramızdakileri sadece 'güzel bir arkadaşlık' olarak tanımlayabilirim. Birbirimizi nadir görmüşken olayın bana dayandırılmasını anlamamıştım" ifadelerini kullanmıştı.

VENEZUELALI GÜZEL İNZİVAYA ÇEKİLMİŞTİ

Mesut olayından sonra bir süre inzivaya çekilen Yespica, sosyal medyadaki seksi paylaşımları ve açıklamalarıyla skandallara imza atmaya devam ediyor.

Lorella Boccia'nın Revel adlı programına konuk olan Venezuelalı güzel, son itirafıyla olay oldu. Matteo Ferari, Mesut Özil ve milyoner finans uzmanı Roger Jenkis ile yaşadığı ilişkilerin dışında; ünlü bir kadınla birlikte olduğunu açıkladı.

"ÖLDÜRSENİZ ADINI SÖYLEMEM"

Yespica, "Ünlü bir kadınla gizli bir ilişkim vardı. Bir kadın için çılgın bir aşkım vardı. Herkesin tanıdığı ünlü birisiydi. İşkence altında olsam dahi ismini vermem. Ona zarar vermek istemem.

1 yıl süren gizli bir ilişkimiz vardı. Aramızda, diğer erkeklerle olan hikayelerimden çok daha fazla kıskançlık vardı. Bazen birbirimizi görüyoruz,  birbirimize gülüyoruz... Dostluğumuz devam ediyor" şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya