SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçeli Rami'nin keyfi yerinde

| 08.10.2019 22:19

1 Liglere verilen milli arayı fırsat bilen oyuncular, kendilerini dünyanın çeşitli yerlerine attı... Fenerbahçeli Adil Rami de yurt dışını tercih eden isimlerden birisiydi...

Liglere verilen milli arayı fırsat bilen oyuncular, kendilerini dünyanın çeşitli yerlerine attı... Fenerbahçeli Adil Rami de yurt dışını tercih eden isimlerden birisiydi...

2 Liglere verilen milli arayı fırsat bilen oyuncular, kendilerini dünyanın çeşitli yerlerine attı... Fenerbahçeli Adil Rami de yurt dışını tercih eden isimlerden birisiydi...

Liglere verilen milli arayı fırsat bilen oyuncular, kendilerini dünyanın çeşitli yerlerine attı... Fenerbahçeli Adil Rami de yurt dışını tercih eden isimlerden birisiydi...

3 Süper Lig'in 7. haftasında sahasında; Antalyaspor'a 1-0 kaybedip milli araya moralsiz giren sarı-lacivertlilerde; teknik direktör Ersun Yanal tüm oyuncularına izin verdi.

Süper Lig'in 7. haftasında sahasında; Antalyaspor'a 1-0 kaybedip milli araya moralsiz giren sarı-lacivertlilerde; teknik direktör Ersun Yanal tüm oyuncularına izin verdi.

4 Tatili İstanbul'da geçirmek yerine yurt dışına çıkmayı tercih eden 33 yaşındaki oyuncu, Ada'da yeni sevgilisiyle objektiflere yansıdı...

Tatili İstanbul'da geçirmek yerine yurt dışına çıkmayı tercih eden 33 yaşındaki oyuncu, Ada'da yeni sevgilisiyle objektiflere yansıdı...

5 Pamela Anderson'dan olaylı bir şekilde ayrılan ve ABD'li yıldıza şiddet uyguladığı öne sürülen Fenerbahçeli yıldız, cumartesi gecesi Londra'da bir kadınla yakalandı.

Pamela Anderson'dan olaylı bir şekilde ayrılan ve ABD'li yıldıza şiddet uyguladığı öne sürülen Fenerbahçeli yıldız, cumartesi gecesi Londra'da bir kadınla yakalandı.

6 İngiltere'nin yüksek tirajlı gazetelerinden Daily Mail, Fenerbahçeli oyuncunun İngiliz TV fenomeni Chloe Sims ile birlikte ayrılırken çekilmiş fotoğrafını yayınladı.

İngiltere'nin yüksek tirajlı gazetelerinden Daily Mail, Fenerbahçeli oyuncunun İngiliz TV fenomeni Chloe Sims ile birlikte ayrılırken çekilmiş fotoğrafını yayınladı.

7 Gazete, lüks bir mekandan çıkarken aynı aracın içinde görüntülenen Rami ve Sims'in geceyi de birlikte geçirdiklerini yazdı.

Gazete, lüks bir mekandan çıkarken aynı aracın içinde görüntülenen Rami ve Sims'in geceyi de birlikte geçirdiklerini yazdı.

8 Sarı-lacivertli yıldız kendisinden dört yaş büyük olan Sims'le buluşabilmek için özel olarak Fransa'dan Londra'ya uçtuğu öğrenildi...

Sarı-lacivertli yıldız kendisinden dört yaş büyük olan Sims'le buluşabilmek için özel olarak Fransa'dan Londra'ya uçtuğu öğrenildi...

9 Sezon başında disiplinsiz tavırlarıyla dikkat çeken Rami, Marsilya'dan kovulma şekli de hayli ilginçti...

Sezon başında disiplinsiz tavırlarıyla dikkat çeken Rami, Marsilya'dan kovulma şekli de hayli ilginçti...

10 33 yaşındaki oyuncu, sakat olduğunu bildirip idmana çıkmamış... Ancak bir TV programına katılıp güreşmiş ve Marsilya’dan kovulmuştu.

33 yaşındaki oyuncu, sakat olduğunu bildirip idmana çıkmamış... Ancak bir TV programına katılıp güreşmiş ve Marsilya’dan kovulmuştu.

11 Ardından savunmadaki sıkıntıları çözmek için Fenerbahçe, Fransız savunmacıyı renklerine katmıştı.

Ardından savunmadaki sıkıntıları çözmek için Fenerbahçe, Fransız savunmacıyı renklerine katmıştı.

12 Rami, Fenerbahçe'nin Alanya deplasmanına konuk olduğu ve sahadan 3-1 yenilgiyle ayrıldı maçta ilk kez 21 kişilik kadroda yer almıştı.

Rami, Fenerbahçe'nin Alanya deplasmanına konuk olduğu ve sahadan 3-1 yenilgiyle ayrıldı maçta ilk kez 21 kişilik kadroda yer almıştı.

13 Alanya deplasmanında savunma sos vermiş ve Ersun Yanal, bir sonraki hafta Ankaragücü karşısında; deneyimli savunmacıya ilk 11'de yer vermişti.

Alanya deplasmanında savunma sos vermiş ve Ersun Yanal, bir sonraki hafta Ankaragücü karşısında; deneyimli savunmacıya ilk 11'de yer vermişti.

14 Yaptığı büyük hatayla gole sebebiyet veren Rami, 46'da yerini Jailson'a bırakmış ve daha da forma şansı bulamamıştı.

Yaptığı büyük hatayla gole sebebiyet veren Rami, 46'da yerini Jailson'a bırakmış ve daha da forma şansı bulamamıştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya