SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Aile Şirketi 3. sezon ne zaman başlıyor, Aile Şirketi 3. sezonu başlama tarihi

TÜMÜ | 22.09.2021 16:38

Aile Şirketi 3. sezon, Aile Şirketi 3. sezon ne zaman başlıyor? Emrah Kaman, Cihan Durmaz, Aile Şirketi izle, Aile Şirketi 3. sezon ne zaman başlayacak? 3. sezon başlama tarihi...

Aile Şirketi 3. sezon ne zaman başlıyor, Aile Şirketi 3. sezonu başlama tarihi

Aile Şirketi 3. sezon, Aile Şirketi 3. sezon ne zaman başlıyor? Emrah Kaman, Cihan Durmaz, Aile Şirketi izle, Aile Şirketi 3. sezon ne zaman başlayacak?

beIN Connect’in başarılı yapımlarından Aile Şirketi, 3. sezonuna hazırlanıyor. Yaklaşık 20 dakikalık bölümleri ve farklı mizah kültürüyle izleyicilerin beğenisini kazanan Aile Şirketi, yoluna 3. sezon ile devam ediyor. Aile Şirketi 3. sezon başladı!

AİLE ŞİRKETİ 2 EYLÜL'DE BAŞLADI!

Aile Şirketi 2 Eylül'de ilk üç bölümüyle yayında! Aile Şirketi yayında!

AİLE ŞİRKETİ'NİN 3. SEZON ÇEKİMLERİ BAŞLADI!

Alınan bilgilere göre Aile Şirketi 3. sezon çekimleri başladı. Oyuncuların covid-19 testi yaptırdığı ve çekimlerin birkaç gün içinde başlayacağı öğrenildi.

AİLE ŞİRKETİ 3. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR? AİLE ŞİRKETİ 3. SEZON, AİLE ŞİRKETİ 3. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Aile Şirketi’nin 3. sezon çekimlerinin mayıs ayı sonunda başlaması tahmin ediliyor. Bu takvime uyulduğu takdirde en geç temmuz başında dizinin başlaması bekleniyor.

AİLE ŞİRKETİ 3. SEZON GELİYOR!

Aile Şirketi'nin resmi Instagram hesabı müjdeyi verdi. Yakında çekimler başlıyor!

AİLE ŞİRKETİ BAKİ - CİHAN DURMAZ FARKI…

Harun Boz (Emrah Kaman)’ın şirketin stajyer olan Baki, izleyicilerin sevgilisi olmuş durumda… Mimar Sinan mezunu olan Cihan Durmaz’ın ileride kendinden söz ettiren bir oyuncu olacağı konuşuluyor. Baki'nin yeni imajı dikkat çekti.

Aile Şirketi'nin yayınlanma tarihi bekleniyor! Baki, Harun'a karşı!

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya