SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

CANLI Avni Yıldırım Canelo canlı izle, şifresiz S Sport plus izle, hd S Sport izle

TÜMÜ | 28.02.2021 02:25

Avni Yıldırım Canelo canlı izle, şifresiz S Sport Plus izle, tüm dünyanın gözü Avni Yıldırım ve Canelo maçında... Avni Yıldırım Canelo izle, S Sport canlı izle, bedava hd yayın...

CANLI Avni Yıldırım Canelo canlı izle, şifresiz S Sport plus izle, hd S Sport izle

Avni Yıldırım Canelo izle, Avni Yıldırım Canelo canlı izle, Avni Yıldırım Canelo, Avni Yıldırım Canelo Alvarez, S Sport izle, S Sport Plus izle, şifresiz S Sport Plus, S Sport bedava izle, Avni Yıldırım Canelo ne zaman, Avni Yıldırım Canelo saat kaçta, Avni Yıldırım Canelo maçı ne oldu…

Boksseverler ekran başına… Avni Yıldırım, Miami’de Canelo’nun karşısına çıkıyor. Nefesler tutuldu, Canelo yani Saul Alvarez ile karşılaşacak olan Avni Yıldırım, maçı kazandığı takdirde WBA ve WBC kemerlerinin sahibi olacak.

Tüm dünyada büyük merakla beklenen bu mücadelenin organizasyonu tam tamına 100 milyon Dolar! Bu maç bazı çevrelerde “Barış için dövüş” etkinliği olarak da anılıyor. Dünyanın en iyi boksörlerinden olarak adlandırılan Canelo’ya karşı Avni Yıldırım’ın Türk’ün gücünü göstereceğinden kimsenin şüphesi yok.

AVNİ YILDIRIM CANELO CANLI İZLE, AVNI YILDIRIM CANELO İZLE, AVNI YILDIRIM CANELO S SPORT İZLE, S SPORT PLUS İZLE!

Dev karşılaşma Amerika’nın Miami kentinde Hard Rock Stadyumu’nda gerçekleştirilecek. Bu mücadele S Sport Plus’tan naklen yayınlanacak.

Maç öncesi Avni Yıldırım, “Her şey çok güzel olacak, ülkem arkamda… Bunu hissediyorum” dedi.

Avni Yıldırım Canelo maçı ne zaman, Avni Yıldırım Canelo S Sport izle, Avni Yıldırım Canelo S Sport Plus izle, Avni Yıldırım Canelo şifresiz izle.

Harika bir kariyere sahip olan Avni Yıldırım, dünyanın en iyi boksörlerinden olan Canelo Alvarez’i yenip yenemeyeceği ise merak konusu oldu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya