SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Büyük ikramiye oley.com'daki çeyrek bilete çıktı!

TÜMÜ | 10.01.2020 21:33

Her ayın 9'u, 19'u ve 29'unda çekilen Milli Piyango heyecanı, yılbaşının ardından büyük bir coşkuyla devam ediyor. 9 Ocak Perşembe günü yapılan çekilişte büyük ikramiye oley.com'dan satılan çeyrek bilete çıktı.

Büyük ikramiye oley.com'daki çeyrek bilete çıktı!

Her ayın 9'unda, 19'unda ve 29'unda çekilen Milli Piyango heyecanı, yılbaşının ardından büyük bir coşkuyla devam ediyor. 9 Ocak Perşembe günü yapılan çekilişte büyük ikramiye oley.com'dan satılan çeyrek bilete çıktı.

Her ayın 9'u, 19'u ve 29'unda çekilen Milli Piyango heyecanı, yılbaşının ardından büyük bir coşkuyla devam ediyor.

7 gün 24 saat boyunca Milli Piyango alabileceğiniz, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin lisans verdiği 6 online bayiiden biri olan yasal şans oyunları sitesi oley.com, bir üyesinin mutluluğuna vesile olmanın sevincini yaşıyor.

9 Ocak Perşembe 2020 tarihli çekilen Milli Piyango'nun havuzundan çıkan 400 bin TL ikramiye oley.com'dan satın alınan çeyrek bilete isabet etti.

"Kazanmanın sesi, bahsin adresi oley.com", sattığı Milli Piyango biletleri ile yüz güldürdü.

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ SADECE YILBAŞINDA ÇEKİLMEZ

Öte yandan oley.com üyelerinin destek ekibine sürekli olarak sorduğu soruların başında, Milli Piyango biletlerinin satışının sadece yılbaşından ibaret olup olmaması konusu. Milli Piyango çekilişi, sadece yeni yıl başlangıcında değil; her ayın 9'u, 19'u ve 29'unda çekilmektedir.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya