SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Dark 3. sezon ne zaman başlıyor?

TÜMÜ | 23.06.2020 12:14

Dark 3. sezon ne zaman yayınlanacak? Dark dizisiyle ilgili son gelişmeler anbean güncelleniyor...

Dark 3. sezon ne zaman başlıyor?

Netflix’in merakla beklenen dizilerinden Dark’ın yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı belli oldu. Dizinin 3. sezonu 27 Haziran’da yayınlanacağı açıklandı. Dizinin yeni sezonuna ait son bilgiler ve fragman haberimizin içerisinde…

Netflix’in kafaları allak bullak eden Alman yapımı dizisi Dark’ın yeni sezon tarihi belli oldu. Netflix konuyla ilgili açıklama yaparak dizinin 27 Haziran 2020 tarihinde 3. sezonunun yayınlanacağını açıkladı.

DARK’IN KONUSU NE?

Dizinin konusuna gelirsek, dizi Almanya’nın küçük bir kasabası olan Winden’da kaybolan iki çocuğun hikayesiyle başlıyor. Yaşanan bu kayıp vakalarının ardından 4 ailenin birbirleriyle olan tuhaf ilişkileri ve aslında göründüğünden daha farklı hayatlar yaşadığını anlatıyor.

DARK 3. SEZON KAÇ BÖLÜMDEN OLUŞACAK?

Netflix dizinin yeni sezonun 8 bölümden oluşacağı açıklandı. Diziye ait bir diğer detay ise yayınlanan fragmanda görüyoruz. Dark 3. sezonuyla final yapacak. Fragmanda bu sezon için “Son Döngü” olarak anlatılıyor. Yani bu sezonda tüm soruların cevap bulacağı her şeyin açıklanacağı sezon olacağı ifade ediliyor.

 

DİZİNİN OYUNCULARI VE KARAKTERLER

Louis Hofmann – JonasKahnwald

MajaSchöne– HannahKahnwald

OliverMasucci– UlrichNielsen

Stephan Kampwirth– Peter Doppler

KarolineEichhorn– CharlotteDoppler

JördisTriebel– KatharinaNielsen

DaanLennardLiebrenz– MikkelNielsen

Lisa Vicari– Martha Nielsen

MoritzJahn– MagnusNielsen

Paul Lux – BartoszTiedemann

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya