SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Keeley Hazell: Güzellik bir anlam ifade etmiyor

TÜMÜ | 22.04.2020 12:00

Cole, Terry ve Drogba ile yaşadığı aşk hayatıyla gündem olan ancak şu aralara inzivaya çekilen Keeley Hazell, "Güzellik bir anlam ifade etmiyor" dedi.

Keeley Hazell: Güzellik bir anlam ifade etmiyor

Bir döneme fotoğraf çekimleri ve futbolcularla yaşadığı aşk hayatıyla gündem olan Keeley Hazell, güzelliğinin artık bir değerinin olmadığını söyledi. Çalkantılı aşk hayatıyla manşetleri süsleyen İngiliz model, "İş ve sevgili bulamıyorum. Bir yerlerde yanlış yapıyorum ama nerede inanın bilmiyorum" ifadeleriyle gündem olmuştu.

17 yaşında The Daily Star'ın fotoğraf yarışmasına katılıp birincilik ödülünü kazanan Keeley Hazell, ardından The Sun'da 3. Sayfa Güzeli seçildi ve şöhret basamaklarını hızlıca tırmandı.

Wayne Rooney ile evlilik arifesinde flörtleşen Hazell, futbol dünyasına ilk adımını bu sayede attı. Rooney, düğün arifesindeyken Hazell ile yaşadığı flörtleşmeyle az kalsın düğününü riske atıyordu... Adeta direkten dönen Rooney, Coleen ile hayatını birleştirdi ve mutlu evliliklerinden 4 erkek çocukları oldu.

Rooney ile futbolcu aşklarının startını veren 33 yaşındaki güzel, sırasıyla Joe Cole, John Terry ve Didier Drogba ile adından söz ettirecek aşlar yaşadı.

Öyle ki; bir gece yeni tanıştığı erkek arkadaşının evinin penceresinden çıplak kaçarken görüntülenen Keeley Hazell, sansasyonelleriyle anıldı. Çıplak yakalanmasının ardından sevgilisi tarafından başka bir erkekle yakalan Hazell, bu kez de yediği dayakla İngiltere'de gündem oldu.

Fotoğraf çekimlerinin aranan ismi olan İngiliz güzel, Maxim, FHM gibi önemli dergilere kapak olmayı başardı.

Modellik kariyerine ara veren Keeley Hazell, ABD'ye yerleşip şansını Hollywood filmlerinde de denedi. Ardından müzik dünyasına 2008'de çıkardığı albümle merhaba diyen 33 yaşındaki güzel, modellik dışında yaptığı diğer işlerde aradığını bulamadı.

Futbol dünyasının yıldızlarıyla yaşadığı çalkantılı aşk hayatıyla gündeme gelen Hazell, bugünlerde gündemden uzak kalsa da Instagram paylaşımlarıyla güzelliğinin baki olduğunu gözler önüne sermeye devam ediyor.

 

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya