SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Survivor Aleyna kimdir? Survivor Aleyna nereli? Açıklıyoruz...

TÜMÜ | 21.01.2021 14:23

Hepsi bu haberde... Survivor Aleyna kimdir? Survivor Aleyna kaç yaşında? Survivor Aleyna Instagram, Survivor Aleyna nereli? Survivor Aleyna kim? Aleyna Kalaycıoğlu doğum tarihi?

Survivor Aleyna kimdir? Survivor Aleyna nereli? Açıklıyoruz...

SURVİVOR ALEYNA KİMDİR? SURVİVOR ALEYNA KAÇ YAŞINDA? SURVİVOR ALEYNA INSTAGRAM, SURVİVOR ALEYNA NERELİ? SURVİVOR ALEYNA KİM? ALEYNA KALAYCIOĞLU DOĞUM TARİHİ, SURVİVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR? SURVİVOR ALEYNA KAÇ YAŞINDA? TÜM BU SORULARA HABERİMİZDE YANIT VERİYORUZ.

Survivor 2020’nin en merak edilen yarışmacıları arasında Survivor Aleyna bulunuyor. Survivor Gönüllüler takımının en çok dikkat çeken yarışmacılarından olan Aleyna Kalaycıoğlu’nun nereli olduğu, kaç yaşında olduğu ve Instagram adresi merak ediliyor. İşte 1998 doğumlu Aleyna Kalaycıoğlu’nun merak edilen yönleri…

Mühendislik mezunu olan Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor 2021’in merak edilen isimleri arasında bulunuyor. Gönüllüler yarışmacısı Aleyna, Amerika’da uçak mühendisliği bölümünde okuyor. On yıldır voleybol oynayan Survivor Aleyna, 1998 yılında doğdu…

SURVİVOR ALEYNA KİMDİR? SURVIVOR ALEYNA KAÇ YAŞINDA? SURVIVOR ALEYNA DOĞUM TARİHİ NERELİ?

Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 Bursa doğumludur. Marmara Bölgesi’nin Yalova şehrinde büyüyen Kalaycıoğlu, annesi ve babası ayrıldıktan sonra İstanbul’a taşındı.

Kalaycıoğlu açıklamasında, ‘Bu taşınma süreciyle hayatım daha da değişti ve liseden sonra dil eğitimi alıp sınavlara hazırlanarak Amerika’da uçak mühendisliği bölümünü kazandım. 10 senedir Voleybol oynuyorum son üç senedir de beach volleyball okul takımında yer alıyorum.’ dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya