SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

UFC dövüşçüsü VanZant TikTok'a sardı

TÜMÜ | 14.04.2020 13:53

Karantina döneminde kendisi gibi UFC dövüşçüsü olan eşiyle çektiği video ve fotoğraflarla gündem olmayı başaran Paige VanZant, TikTok'a sardı.

UFC dövüşçüsü VanZant TikTok'a sardı

Koronavirüs nedeniyle spor ve sanat durdu, insanoğlu sosyal medyaya akın etti. Sosyal izolasyona uyan ve kendini karantinaya alan vatandaşlar, çareyi Twitter, Instagram, TikTok gibi uygulamalarda buldu.

Virüs nedeniyle Nikaragua, Belarus, Tacikistan gibi ülkeler dışında topun ya olayın döndüğü tek ülke yok. Sporcular da evlerine uzlete çekilip bu kötü ve karanlık günlerin bir an önce geçmesini beklemeye koyuldu.

Bu sırada formlarını kaybetmemek adına antrenman programlarını harfiyen yerine getiren yıldız isimler, ev yaşantılarını da takipçileriyle paylaşmaktan geri kalmıyorlar. Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında UFC dövüşçüsü Paige VanZant geliyor. 26 yaşındaki sporcu, kendisi gibi UFC dövüşçüsü olan Austin Vanderford ile birlikte sosyal medyada gündem olmayı her daim başarıyor.

Ocak 2019'da Ostovich ile yaptığı maçın ardından sakatlanan ve kafesten uzak kalan karma dövüş ustası, ringe döneceği tarihi iple çekiyor. Sakatlığını geride bırakan ve hazırlıklarını sürdüren Paige VanZant, çalışma stiliyle dudak ısırtıyor.

Evde yüklerinden kurtulup çıplak bir şekilde antrenman yapan 26 yaşındaki dövüşçü, bu sıralar TikTok'a sardı. Austin Vanderford ile danslar yapan VanZant, karantina döneminde adından en çok söz ettiren sporcular listesinde zirveyi kimselere bırakmıyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya