SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Nur Çebi: Alperen Şengün NBA'e gidecek

BASKETBOL | 01.06.2021 13:48

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, basketbol takımıyla ilgili Lig Radyo’ya önemli açıklamalar yaptı.

Ahmet Nur Çebi: Alperen Şengün NBA'e gidecek

Ahmet Nur Çebi, genç basketbolcuları ve takım hakkında konuştu. "Ben iyi basketbol oynardım. İyi oyun kurucuydum. Bakmayın boyuma posuma." diyerek sözlerine başlayan Ahmet Nur Çebi, "Basketbol takımında başarı Ahmet Kandemir'dir. Sergen Hoca futbolda nasıl uçurduysa, basketbolda Ahmet Kandemir uçurdu. Mesut Urgancılar, Şenol Can gibi yöneticiler bize Banvit'i önerdi. Bir menajer arkadaş da bu takımı dağıtmayın, gelin alın dedi. 800 bin Euro'ya geldi bize. Karşıyaka'nın TOFAŞ'ın bütçesi çok daha fazla." ifadelerini kullandı. 

"ALPEREN ŞENGÜN NBA'E GİDECEK" 

Beşiktaş Başkanı, "Alperen Şengün bir defa NBA'e gider. Ona engel olamıyoruz. Gidecekler ama gitsinler, bahtları açık olsun." dedi. 

"ŞEHMUS İLE FURKAN'I İSTİYORLAR" 

Ahmet Nur Çebi, "Şehmus ile Furkan'ı isteyen çok var. Ligin ilk 2-3 sırasındaki takımlar istiyorlar. Alperen NBA'e gidecek, draft olacak. Bu çocukların aldığı paraları görseniz dudağınız uçuklar." sözleriyle konuşmasını noktaladı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya