SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Azmi kilosundan fazla olan basketbolcu

BASKETBOL | 06.03.2020 16:03

Fazla kiloları nedeniyle seçilmediği kolej takımına malzemeci olarak adım atan Thomas 'Snacks' Lee azmi kilosundan fazla gelince formayı kaptı.

Azmi kilosundan fazla olan basketbolcu

Fazla kilolarına rağmen basketbol tutkusundan vazgeçmeyen Thomas 'Snacks' Lee, azminin karşılığını parkeye çıkarak aldı. NCAA ekiplerinden Jackson State Tigers ile Uaps Golden Lions arasında oynanan karşılaşma tarihi anlara sahne oldu.

Basketbol oynama hayali olan ancak kilo problemine takılan Lee, okul takımında kendisine yer bulamadı. Ancak kolej yönetimi, basketbola oldukça düşkün olan öğrencilerine imkan verip takımla idmanlara katılması için bir fırsat tanıdı. Lee'nin sırtına koca takımın ekipman ve malzemelerinin sorumluluğu verildi. Bu sayede bir şekilde; takımın parçası olma fırsatı verildi.

Sosyal medyada; fenomen olna Thomas 'Snacks' Lee, TV programlarına da konu olmayı başardı. Öyle ki; genç oyuncunun basketbola olan tutkusu NBA'de Brooklyn Nets forması giyen Kevin Durant'ın de ilgisini çekmeyi başardı. Genç oyuncunun hikayesinden etkilenen Durant, formasını gönderip büyük bir jeste imza attı.

Dikkatleri üzerine çeken Lee, çalışmalarının da karşılığını almayı başardı. Jackson State Tigers ile Uaps Golden Lions arasında oynanan karşılaşmada süre verilen oyuncu, basketbol kariyerine iyi bir başlangıç yaptı. Eline gelen ilk topta uzak mesafeden üçlük isabeti bulan Lee, salonda bayram havası estirdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya