SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Basketbol maçında kadın antrenör ortalığa dehşet saçtı

BASKETBOL | 05.03.2020 13:02

İstanbul’da oynanan bir basketbol maçında takım antrenörü Özlem B., genç oyuncusuna defalarca tokat atarken maçın hakemine de kova fırlattı.

Basketbol maçında kadın antrenör ortalığa dehşet saçtı

İstanbul’da U-16 genç erkekler kategorisinde gerçekleşen özel bir turnuvada, antrenör dehşeti yaşandı. Özel turnuvada Sortie ve Çatalca Muratbey kulüpleri karşı karşıya geldi. Müsabakada Sortie antrenörü Özlem B. kimseyi dinlemeden, herkesin önünde genç oyuncusuna defalarca tokat attı. Oyuncusunu defalarca tokatlayan kadın antrenör, daha sonra hızını alamadı ve karşılaşmanın hakemine de tepki gösterdi. Müsabakayı yöneten hakeme çöp kovası fırlatan antrenör, ortalığa dehşet saçtı.

MÜSABAKA ERTELENDİ

Kadın antrenörün yaşattığı dehşetin ardından, veliler Özlem B.’ye tepki gösterdi. Daha sonra yaşanan olaylar nedeniyle karşılaşma yarıda kaldı. Antrenörü tarafından darp edilen genç sporcunun görüntüsü, karşılaşmayı tribünden izleyen bir taraftar tarafından kaydedildi. Öğrencisini darp eden Özlem B.’nin aynı zamanda, devlet okulunda beden eğitimi öğretmeni olduğu da öğrenilen bilgiler arasında.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya